Рало?

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем Юк., 13 чер 2019.

  1. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Доброго дня всім форумчанам.Колись на копі мені трапився такий предмет,маю думку що це є рало,приблизно часів КР.Прошу допомогти у визначенні.
    З повагою до всіх.
    DSC06170.JPG DSC06174.JPG DSC06171.JPG DSC06172.JPG
     
    KUBERIVAN подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 200 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. По фото Наконечник реставрирован -почищен ,обесолен ,законсервирован
      300 грн.
    4. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    5. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
  3. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Не воно. Схоже на https://www.google.com/search?q=чер...h-biAhXtlYsKHQEuDxYQ_AUIECgB&biw=1440&bih=789
     
    Юк. подобається це.
  4. Михаил69

    Михаил69 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    822
    Адреса:
    Полісся
    Лапа з культиватора - драпача. 19-20 ст.
     
    Юк. подобається це.
  5. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Можете дати ссилку,щоб ознайомитися з інформацією.
     
  6. Михаил69

    Михаил69 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    822
    Адреса:
    Полісся
  7. Михаил69

    Михаил69 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    822
    Адреса:
    Полісся
  8. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
  9. Михаил69

    Михаил69 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    822
    Адреса:
    Полісся
    На 3-му фото видно, що теж загнуто було, але хтось вирівняв для своїх потреб.
     
    KVP та Юк. подобається це.
  10. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    В такому стані я його підняв.Думав,що щось по КР,бо траплялася їх сопутка.
     
    KUBERIVAN подобається це.