Від чого зацеп?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Володимир Гарасимлюк, 9 чер 2019.

  1. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Вже два рази виставляв на аук.і пишу просто "зацеп". Може підскажите від чого. І чи він по гансах. Не від фляги не від портупеї тоді від чого?
     

    Images:

    IMG-1187dbe5acd00047b8791f09791b5df8-V.jpg
    IMG-43c5c009143c7fff17a08e171fa6098f-V.jpg
    IMG-e6c26b4335f53662e29be915bbbd3650-V.jpg
    IMG-1656ddd94979d694156685b56dba051b-V.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
    2. Невеличкий складаний ніж. Майже не вживаний! На металі поверхнева патина.
      400 грн.
    3. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    4. Німецький армійський ліхтарик PERTRIX в рідкісному захисному кольорі фельдграу. Схоже що нулячий, пр...
      3500 грн.
    5. Лампа старовинна керосинова виробництва Франціі тм Valdor
      650 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    від ранця.
    [​IMG]
     
    az23, Heizer, Polisyaka та 2 іншим подобається це.
  4. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    З повагою! Дуже вдячний!:beer:
     
  5. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    http://smolbattle.ru/threads/Немецкая-фурнитура.32158/page-8
     
    az23 та TarASha подобається це.
  6. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Дякую!:beer:
     
    grek68 подобається це.