Привет

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем polemika, 11 тра 2019.

  1. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Копнул . Шото стоит. IMG_20190511_171058.jpg IMG_20190511_170938.jpg IMG_20190511_170931.jpg IMG_20190511_130307.jpg IMG-bef75cc6eeadd5d66bf7e8b123b5d952-V.jpg
     
    Полтава1982, Gasser, Sacha та 3 іншим подобається це.
    1. Оригинальная дульная муфта ствола М.Р.38/40/41. В отличном состоянии. Не коп. Складское хранение.
      1900 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Радянський оборонпром Не користувалися
      50 грн.
    3. ММГ рожок - магазин на ППС "Деактивированный" ( спилена "губа&quot.
      535 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,посилена,якісна. Демпфер може відрізнятися від того,що на фото.
      450 грн.
    5. Метал дуже бадьорий,предмет живий.
      400 грн.
  2. Papahen

    Papahen Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    465
    Поздравляю. Всё что то да стоит. Поместите в раздел "Сколько стоит". Наганчик похоже хозяин хотел перезарядить да не успел
     
    Кіла2013, prospero833, Рост76 та 2 іншим подобається це.
  3. Ervin_Romel

    Ervin_Romel Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.109
    Адреса:
    Uk
    Наган, царский
     
    VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  4. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    По мушці як варіант, але по сопутці, ВМ явно не "царська",патрони "ТТ" наштовхують на пошук клейм на РН
     
    Bandera3 подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.976
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...оно становится "царским" только в этом случае (и то, если на одном №):
     

    Images:

    1917_hdd.jpg
    Gasser та Star64 подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Конечно стоит.. У нас картошка по 13 грн. кг... На остальные предметы - фото после чистки, с разных ракурсов и в профильный раздел.
     
    Georg Luger, VitalicBondarchuk1974, gunrifle та 3 іншим подобається це.
  7. Horn

    Horn Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    156
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    291
    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA
    ТС, не удивляйтесь.
    После удачного копа всегда хорошо стоИт.
    Психофизика, однако...
    :D:D:D
     
    Otryta, linkin, Gasser та ще 1-му подобається це.
  8. Vadim Ts

    Vadim Ts Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    1.578
    Адреса:
    Киев
    мля где такие места? я одни" морячки"" собираю шо под виноводочным Вы молодец!!! С ув
     
  9. zuks

    zuks Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    148
    Адреса:
    Планета зомби
    вас ис дас ?
     

    Images:

    IMG_20190511_170931.jpg
    Серый_Копатель подобається це.
  10. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Регулировочная подкладка в дерево, под магазинную коробку. Их там две: под передним болтом тоже есть.
     
    A10A, zuks, RIHARD 77 та ще 1-му подобається це.