часть двигателя

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем sirota73, 18 кві 2019.

  1. sirota73

    sirota73 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    117
    Повідомлення:
    260
    здравствуйте ув знатоки вот нашол такую часть двигателя с чего ето кто подскажет
     

    Images:

    IMG_20190407_104540.jpg
    IMG_20190407_104517.jpg
    IMG_20190407_104522.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    2. Радіостанція повністю в робочому стані не заблокована не запаролена до неї один новий акб і два б/у...
      10000 грн.
    3. 500 грн.
    4. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    5. Функціонує відмінно. Не кислочено. Обробка ВД40.
      50 грн.
  3. oleg_zav

    oleg_zav Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Харьков Украина
    похоже мотороллер Вятка. Почистите, наверняка надписи какие появятся
     
    Mustang921 та Дід Змій подобається це.
  4. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.278
    Адреса:
    Київ
    Вірно, Вятка. Ця частина картера у всіх однакова була: що у Вятки, що у Електрона. Помити, хоча б керхера, та на аук. Я так залишки деталей від своїх двигунів продав. Золотих гір не було, але значно дорожче ніж брухт.
     
    ДЯДЯ ПАША та oleg_zav подобається це.
  5. sirota73

    sirota73 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    117
    Повідомлення:
    260
    спасибо большое