Монетка чешуя.

Тема у розділі 'Монети', створена користувачем Юк., 21 бер 2019.

  1. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Вітаю шановне товариство. Прохання допоможіть визначити приналежність,періоду цієї монетки.
    Завчасно вдячний. DSC05466.JPG DSC05465.JPG
     
    KUBERIVAN подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    2. По фото Наконечник реставрирован -почищен ,обесолен ,законсервирован
      300 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    5. 200 грн.
  3. Bakhmach

    Bakhmach Oberst

    Повідомлення:
    4.319
    Адреса:
    Україна
    Добрый день.
    Бориса Годунова , а вот копейка или деньга - не подскажу.
     
    Миша-Клад, vic1111, KUBERIVAN та 7 іншим подобається це.
  4. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Доброго времени суток, копейка Бориса Годунова с УВ.
     
    Миша-Клад, vic1111, KUBERIVAN та 5 іншим подобається це.
  5. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Копейка, деньги и полушки при его правлении не чеканились... С ув.
     
    Миша-Клад, vic1111, Джони та ще 1-му подобається це.
  6. Bakhmach

    Bakhmach Oberst

    Повідомлення:
    4.319
    Адреса:
    Україна
    Я копья не вижу , может и подтерлось , это нужно все штемпеля перебирать и сравнивать http://www.silver-copeck.ru/203.html
    Оказывается - чеканилась , обрати внимание на уход https://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=1938690
     
    vic1111, KUBERIVAN, David Della Rocco та 5 іншим подобається це.
  7. MISHAvsACE400i

    MISHAvsACE400i Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Уход интересен, но возможно это всё же такой тип копейки??? Про деньгу реально слышу впервые...
    Да и сейчас искал-читал, один проход... С ув.
     
    vic1111, KUBERIVAN та Юк. подобається це.
  8. Bakhmach

    Bakhmach Oberst

    Повідомлення:
    4.319
    Адреса:
    Україна
    Я тоже :eek: , но не лохи такую цену нагнали - все бывает когда-то впервые и кажется диковинкой.
    А деньга от копейки отличается просто - сабля / копье.
     
    vic1111, Search 1973, KUBERIVAN та 4 іншим подобається це.
  9. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Дякую вам камради,за допомогу у визначенні:beer:
    З повагою.
     
    KUBERIVAN, MISHAvsACE400i та Bakhmach подобається це.
  10. KUBERIVAN

    KUBERIVAN Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    812
    Адреса:
    Украина. Днепр
    Доброй ночи!
    Копейка/Новгород Н РВI или Н РГI,
    Определить точно уже к сожалению не получится,но и не стоит сильно замарачиватся у них одна цена.
    С Ув!
     
    vic1111, David Della Rocco, MISHAvsACE400i та 3 іншим подобається це.