Запчастини Продам насадку сигнал охотника на MP 654

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем RomanRain, 6 бер 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец RomanRain

    RomanRain Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    814
    Продам насадку сигнал охотника на MP 654 работы Aled Резьба м 8 на 0,75 так и не пригодился состояние новый Цена 200 грн
     

    Images:

    FFkV9VWh7CY.jpg
    iGmiLTiajZE.jpg
    TQ27i79U_OI.jpg
    xoGzbbKdOfY.jpg
    Останнє редагування: 6 бер 2019
    1. Новий Клапан в зборі, до пневматичної лінійки , пістолетів АНіКС. Без встановлення та експлуатацій
      950 грн.
    2. Купив 2 б/в гвинтівки, собі лишив більш естетично гарну, іншу продаю. Б/В, ствол і коробка зовні в р...
      9000 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    4. Полностью в рабочем состоянии. Магазин подогнаний. Не травит.
      9000 грн.
    5. (в наявності 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
  2. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.167
    Адреса:
    Кривбасс
    Есле стволик гладкий резерв
     
  3. Продавец RomanRain

    RomanRain Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    814
    cтволик уже выбил он был стандарт
     
  4. Maksim_35

    Maksim_35 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.167
    Адреса:
    Кривбасс
    Понятно
     
  5. HOBAK

    HOBAK Feldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна - свята мати Героїв!
    Резерв
    Вопрос: После выстрела в насадке ничего не остается все вылетает (и шарик и сигнал)? Так же можно стрелять просто капсюлями, в насадке есть углубление - "патронник" для них??
    Если всё так, как я написал - прошу в личку на оплату.
    Спасибо.
     
  6. Продавец RomanRain

    RomanRain Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    814
    Честно скажу не стрелял, это не могу знать за то время что у меня она есть, так и не купил заряды было не за чем, должна работать хорошо, капсулями стрелять думаю будет плохо углубление есть но жевело там болтается только что опробовал это(евро капсулей нет что бы это проверить)
     

    Images:

    E7FD983D-2FC7-49D2-9EFC-A207ADAA2BC8.jpeg
  7. HOBAK

    HOBAK Feldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна - свята мати Героїв!
    Ок, беру. Прошу в личку.
     
    RomanRain подобається це.
Статус теми:
Закрита.