Оновлення Новые разделы на форуме

Тема у розділі 'Питання по роботі форуму REIBERT', створена користувачем Artem, 27 лют 2019.

  1. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Сегодня было создано несколько новых разделов на форуме, а именно:

    1) Раздел "Пневматическое оружие" - для свободного обсуждения всех вопросов пневматики.

    Все остальные - новые подразделы в "Куплю":

    2) "Куплю оружейные аксессуары"
    3) "Куплю прицелы, кронштейны, дальномеры"
    4) "Куплю холостые патроны, ракеты, дымы"
    5) "Куплю экипировку и снаряжение"
    6) "Куплю для реконструкции"
    7) "Куплю для страйкбола"
     
    Eisen Shmidt, ЛешийЧ, pocket85 та 76 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
    3. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    4. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
    5. 250 грн.
  3. ALEKSAZOV

    ALEKSAZOV Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    661
    Адреса:
    Мариуполь
    А нельзя добавить раздел " Изготовлено руками", и для форума и для аукциона? Форумовский "Сделаю на заказ" не совсем то, что нужно.
     
    Ohotnik47, Alex Richter, vader666 та 2 іншим подобається це.
  4. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Roman_14/88, Иван Чонкин, Alex Richter та 2 іншим подобається це.
  5. *Игорян*

    *Игорян* Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    3002
    Лоти
      на продажу:
    350
      продані:
    7.458
    Повідомлення:
    5.518
    Адреса:
    Ужгород
    Подерживаю. Два идентичных раздела по сути.
     
    Чиполино та Efor подобається це.
  6. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.405
    Адреса:
    Київ
    Коректніше буде в першому випадку прибрати слово "Оружейное", самі розділи лишити, як є.
     
  7. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Не коректніше.
    Спорядження і екіпіровка в розділі деталізовані. Мова йде саме про тюнінг зброї
     
  8. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    предлагаю подразделы "Куплю ..." размещать рядом с соответствующими подразделами продаж - всё будет просто и удобно
     
    Efor подобається це.
  9. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    Раздел продажи будет закрыт со временем.
     
    Efor та Иван Чонкин подобається це.
  10. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    когда закроется, тогда и свести все "Куплю" в одну кучу
     
    ♥♥♥♥Ольга♥ ♥♥♥ та Efor подобається це.
  11. Вова Фенько

    Вова Фенько Schütze

    Повідомлення:
    6
    Поддерживаю, так будет конкретней
     
    ALEKSAZOV подобається це.
  12. pocket85

    pocket85 Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Розділіть на підрозділи "продаж зброї"
    Гладку та нарізну - окремо.
     
    Kostyk подобається це.
  13. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    ну тоді вже як робити, то по всьому переліку: комбінована, нарізна, гладкоствольна, травматична, газова, під патрон Флобера 4 мм, стартова-шумова-сигнальна, пневматична - десь так
     
  14. Kostyk

    Kostyk Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Львів
    Підтримую. Різні дозволи, різні калібри. В цьому є логіка.
     
  15. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    а до чого тут " різні дозволи", яка різниця для розділу на форумі який дозвіл? Ви хіба по дозволу на форум заходите? А от по калібрам - цілком згоден, але в нарізному іх доволі багато, особливо і саме іноземних зразків (не те що колишні радянські, та й тих мабуть до десятка буде, як не більше)
     
    Kostyk подобається це.
  16. ИгорьПодол

    ИгорьПодол Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Украина
    Не нашел Куплю гражданское оружие (стартово/сигнальное). В какой из имеющихся разделов разместить объявление?
    С ув.
     
    takt09 подобається це.
  17. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    Куплю оружие
     
    ИгорьПодол подобається це.
  18. ИгорьПодол

    ИгорьПодол Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Украина
    Спасибо! С ув.
     
    takt09 подобається це.
  19. Kostyk

    Kostyk Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Львів
    Мав на увазі те, що є різниця між дозволами на придбання зброї: на нарізняк і на гладкоствол. Якщо розділити окремо ці категорії, то значно легше буде в пошуку.
     
    Иван Чонкин подобається це.