Что за пистолет?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Боварец, 8 лют 2019.

  1. Боварец

    Боварец Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Украина
    Приветствую уважаемые форумчане. Вот попался такой экспонат. Я думаю это Браунинг образца 1910 года. Фото пока такие. С ув.
     

    Images:

    IMG_2702[1].JPG
    IMG_2703[1].JPG
    Petrkum Petrkum, Bandera3, Рост76 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 14 шт.)
      Оригинал Состояние нового
      300 грн.
    2. (в наявності 22 шт.)
      Снят с рабочего затвора
      120 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Оригинал , не коп, состояние 5-
      330 грн.
    4. Винты крепления магазинной коробки винтовки Мосина. Бодрый коп. Оплата пересыла лота новой почтой -...
      100 грн.
    5. Кустарно перероблений затвор ГМ під снайпера.
      2500 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Ви не помилилися)
     
    Малежкин, Bandera3, БЛК та 3 іншим подобається це.
  4. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    браунинг действительно
     
    Bandera3 та Боварец подобається це.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, нажаль залишки, но Браунінга. На кулай чи полику те що треба.
    З Повагою.
     
    Полтава1982, Bandera3, Кіла2013 та ще 1-му подобається це.
  6. Боварец

    Боварец Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Украина
    Спасиба за помощ. Кому интересен в ЛС.
     
    Gasser подобається це.