Optimus Svea 123

Тема в разделе "Сірники, запальнички, примуси та пічі", создана пользователем ПривеТ, 21 янв 2019.

  1. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Вітання всім панове.
    Продам зі своєї колекції чудовий екземпляр 70-х років.(на мою думку)
    Практично не користований.
    Все працює ідеально!
    Хто візьме, буде радий.
    Ціна Продано
    Запитання, пропозиції в ЛС.
    В комплекті є рідна коробка.
     

    Изображения:

    DSC_1549.jpg
    DSC_1535.JPG
    DSC_1536.JPG
    DSC_1537.JPG
    DSC_1542.JPG
    DSC_1543.JPG
    DSC_1545.JPG
    DSC_1546.JPG
    DSC_1547.JPG
    DSC_1548.JPG
    Последнее редактирование: 23 янв 2019
    Ярек133, jurko, Кроммвель и 2 другим нравится это.
    1. Огниво Grand Way 41013 P с пластиковой ручкой и стержнем из ферроцериевого сплава. Огниво состоит из...
      130 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Пропоную вашій увазі, одноразову спиртову піч яка горить 60 хвилин без короткі та чадного газу можна...
      90 грн.
    3. Продам коврик с подогревом от USB ВНИМАНИЕ! Стоит блиц цена - не надо ждать окончания торгов, можн...
      450 грн.
    4. (в наличии 12 шт.)
      Складна польова пічка армії Бундесверу. Оригінальна назва: Esbitkocher Bw. Компактна похідна піч ES...
      200 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Новинка! Не нужен газ и бензин! Подзаряд от USB! Камуфлированная зажигалка-разжигалка EXPLORER плазм...
      368 грн.
  2. Bushcraft

    Bushcraft Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    782
    Адрес:
    Ukraine
    Он божественнен! Один из лучших туристических примусов. Состояние внешне просто шикарное. Не мог пройти мимо и не восхитится
     
    CAMOPAL, ПривеТ, takt09 и ещё 1-му нравится это.
  3. FOX76

    FOX76 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    408
    Адрес:
    Харьков
    Вот бы есче увидеть сам примус и клейма, если можно?

    Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk
     
    vampir нравится это.
  4. Bushcraft

    Bushcraft Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    782
    Адрес:
    Ukraine
    Резерв
     
    takt09 нравится это.
  5. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    226
    Лоты
      на продаже:
    43
      проданные:
    517
    Сообщения:
    4.322
    Да ладно) Juwel 33 намного лучше. Скажу это вам как обладатель обеих)
     
    FOX76 и jurko нравится это.
  6. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Прийнято.
    Всім решту вдячний за участь.
    Кожен має свою думку.
    Фото постараюсь завтра добавити, але не обітцяю.
    Зацікавило тільки,чим Juwel 33 Набагато кращий?
    В мене був, тому цікаво.
     
  7. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго дня всім.
    Добавлю просто декілька сьогоднішніх фото.
    Може комусь цікаво.:beer:
     

    Изображения:

    DSC_1866.JPG
    DSC_1874.JPG
    DSC_1885.jpg
    DSC_1890.JPG
    DSC_1863.JPG
    DSC_1862.JPG
    DSC_1860.JPG
    DSC_1859.JPG
    DSC_1858.JPG
    DSC_1857.JPG
    arez0609, amilo, Mike_2013 и ещё 1-му нравится это.
  8. FOX76

    FOX76 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    408
    Адрес:
    Харьков
    Да я не ошибся!
    Он действительно прекрасный, и что не мало важно есче Шведского производства!
    Удачи в продаже, новый владелец с ним будет сыт и обогрет.

    Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk
     
    ПривеТ нравится это.
  9. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Всім дякую.
    Продано.:(
     
  10. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго часу.
    Додам ще одну.
    Лот номер 2
    Svea 123 R

    Практично нову, розпалювалась до 10 разів, купляв новою.
    Видно по фото. Працює чудово.
    Коробка, черпак (новий), інструкція.
    Ціна Продано доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    DSC_3443.jpg
    Последнее редактирование: 27 ноя 2019
    Mike_2013 и amilo нравится это.
  11. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 3
    Svea 123 R

    В хорошому, робочому стан. Працює чудово.
    Коробка, черпак(без ручки,втрачена).
    Made in Sweden
    Ціна Продано, доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    DSC_3374.JPG
    DSC_3369.JPG
    DSC_3370.JPG
    DSC_3373.JPG
    Последнее редактирование: 2 дек 2019
    amilo и Mike_2013 нравится это.
  12. Xronos

    Xronos Obergefreiter

    Сообщения:
    218
    Адрес:
    Киев
    Мої вітання! Як не забрали, то лот 2 придбаю. Як вже немає 2 - лот 3.
     
    ПривеТ нравится это.
  13. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго часу! №2 забрали.
    Лот 3 за Вами, пішов в лс.
     
  14. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123

    Нова, не розпалювалась
    Made in Sweden
    Від старості трохи покрилась окислами.
    В комплеті інструкція, розкладна голка і чохол , який вже "підуставший" від років
    Ціна 5000грн ,доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Фото телефоном, не важні.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    IMG-20210703-WA0009.jpg
    IMG-20210703-WA0000.jpg
    IMG-20210703-WA0001.jpg
    IMG-20210703-WA0002.jpg
    IMG-20210703-WA0003.jpg
    IMG-20210703-WA0004.jpg
    IMG-20210703-WA0005.jpg
    IMG-20210703-WA0006.jpg
    IMG-20210703-WA0007.jpg
    IMG-20210703-WA0008.jpg
    Busta и Колобок11 нравится это.
  15. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123 Made in Sweden
    4500 грн.
     
  16. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123 Made in Sweden
    4200 грн.
    запитання і пропозиції пишіть в лс.