Что за деталь

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем J1981, 7 січ 2019.

  1. J1981

    J1981 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Новопсков
    Пожалуйста подскажите с чего эта деталь найдена на немецких позициях 20190107_183132.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Старовинний алюмінієвий термос, який використовувався італійськими збройними силами як військова ємн...
      1500 грн.
    2. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      До вашої уваги чашки для кави офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Concordia1942 - У ло...
      4400 грн.
    4. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    5. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    4.865
    Адреса:
    Слобожанщина.
    А інші ракурси є?Бо по такому ,Якийсь вентиль чи що?:eek:
     
  4. J1981

    J1981 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Новопсков
    2019-01-07 20.07.11.jpg
    И надпись SUPER EC
     
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Схоже на деталь насоса, паяльної лампи, чи іншого якогось стаціонарного насоса.
    А можливо помиляюсь.
     
  6. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    4.865
    Адреса:
    Слобожанщина.
    Та схоже,мене різьба по всій довжині штока бентежить...
     
    J1981 подобається це.
  7. Adolf Becker

    Adolf Becker Leutnant

    Повідомлення:
    1.205
    Адреса:
    Fatherland
    Вона сама,паяльна лампа,насос!
     
  8. Adolf Becker

    Adolf Becker Leutnant

    Повідомлення:
    1.205
    Адреса:
    Fatherland
    Ось схожа,фото правда ніяке...
    12764040-103ecfb7d2ad48dec74a9fc45f86f71c.jpg
     
  9. J1981

    J1981 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Новопсков
    Втом то и дело что резьба по всему штоку и скручиваваються все только вниз.
     
  10. Землеройка

    Землеройка Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    77
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    176
    Повідомлення:
    1.922
    Адреса:
    Украина
    Как мне видится, часть масляного (солидольного) винтового шприца. Конструкция старых образцов 1 в 1 как у Вас.
    Попадались подобные,но выполнены были из стали.
     
    Останнє редагування: 8 січ 2019
    J1981, дмг, Ruff та 4 іншим подобається це.
  11. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    У мого тестя є дві лампи, так на одній насос також з різьбою.
     
  12. jurgenvishnykov

    jurgenvishnykov Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Сумы Украина
    100% від тавотного шприца механічного
     
    J1981, minitarn3838 та Adolf Becker подобається це.