допоможіть з визначенням значка -медалі(австрія)????

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем BaNdErIvec, 5 січ 2019.

  1. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів

    Images:

    yryr.PNG
    rege.PNG
  2. Цікаві лоти

    1. Відмінник реставрована заколку на винт. Стан чудовий все по фото.
      250 грн.
    2. Серебро 925. 25+ грамм Орден за 85 год. Юбилей.
      2979 грн.
    3. Латунная колодка, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата ус...
      180 грн.
    4. Звезда восточных добровольцев 57 в серебре с мечами.Клейм нет
      2000 грн.
    5. До Вашої уваги фрачний набір з нагород на німецького ветерана парашутиста люфтваффе періода Третього...
      2200 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.427
    Адреса:
    Україна
    Здравствуйте!
    Жетон в память 40-летия (1848-1888) пребывания на престоле императора Франца Иосифа.
    VIRIBUS UNITIS - ОБЪЕДИНЕННЫМИ УСИЛИЯМИ
    Авторство выражения, ставшего девизом австрийского императора Франца-Иосифа I (1830-1916) и имевшего в виду согласие Австрии и Венгрии в составе Австро-Венгрии, приписывается придворному учителю Иосифу фор Бергману
    Тут по жетонам тема есть http://www.sammler.ru/index.php?showtopic=128334&page=2
    С уважением,
     
    Vlad.i.Mir, valid та Heizer подобається це.
  4. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    дуже дякую за допомогу...
     
    Bangalor подобається це.
  5. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    4.189
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    Буде в продажі скиньте ссилку!
     
  6. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    я не знаю чи буде в продажі бо не можу оприділитися з ціною....на віоліті проходів небачив,і там ніколи нічого не продавав...
     
  7. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    4.189
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    мульйон явно не вторгуєте!патріотика в такому стані не буде дорогою! виставте в розділ оцінки тут!
     
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Я такой серебрянный встречал.Искал когда то инфу по нему.Писали что женский и носился на банту.Этот вроде тоже посеребрянным был.Мне Громофф ссылку кидал ,ресурс вроде итальянский был,перевод гавняный.Вроде как учасникам торжества давали.
     
    Bangalor подобається це.
  9. BaNdErIvec

    BaNdErIvec Obergefreiter

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    львів
    цей був в позолоті видно де неде остатки позолоти