Контейнер

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Ervin_Romel, 16 гру 2018.

  1. Ervin_Romel

    Ervin_Romel Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.109
    Адреса:
    Uk
    Приветствую подскажите что за контейнер, и для чего он диаметр 15 см высота где-то 25 см, заранее благодарю.
     

    Images:

    IMG_20181216_172623.jpg
    IMG_20181216_172442.jpg
    IMG_20181216_172303_HDR.jpg
    IMG_20181216_172235.jpg
    IMG_20181216_172226.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Німецька кокарда-гудзик.
      600 грн.
    3. Правое крыло от большого орла - копанина
      350 грн.
    4. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    5. Состояние на фото
      6000 грн.
  3. Heizer

    Heizer Major

    Повідомлення:
    2.505
    Адреса:
    Бывшая Вольница
    Малежкин, TarASha, vgvg4 та 3 іншим подобається це.
  4. Ervin_Romel

    Ervin_Romel Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.109
    Адреса:
    Uk
    Ага спасибо, на моем и 116а написано 3 штуки
     
  5. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Приветствую. Да простите что вставил свои " пять копеек", теперь и я буду знать, что это за ёмкость.
    Имею похожий, нашёл на метале,давно хотел выставить на определение. С ув.
    IMG_20181008_161210_4CS.jpg IMG_20181008_161344_3CS.jpg IMG_20181008_161445_3CS.jpg IMG_20181008_161426_3CS.jpg IMG_20181008_161307_3CS.jpg
     
    Woldemar M., Heizer, TarASha та 3 іншим подобається це.
  6. Che69

    Che69 Feldwebel

    Повідомлення:
    901
    Адреса:
    Khortitsa Island . UA