ВОП?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Юк., 12 гру 2018.

  1. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Доброго дня всім.В свій час на копі підняв таку серцевину,схоже від якогось малокаліберного снаряда,прошу камрадів допомогти визначити чи є це ВОП.
    Буду вдячний. DSC05279.JPG DSC05282.JPG
     
    Knauss та minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    2. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
    3. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    4. СОДЕРЖИМОЕ ИЗЪЯТО .РЕЗЬБА ОТЛИЧНАЯ.
      270 грн.
    5. ММГ ранней Ф-1 с ММГ запалА Ковешникова. Пузатая, с винтом в донышке. В родном окрасе. Скоба на запа...
      2500 грн.
  3. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.649
    Адреса:
    UA
    какой то осколочник 20 мм.
    Вы б монетку номиналом кверху положили;)
    Сейчас подскажут.
     
    Knauss, valerka та Юк. подобається це.
  4. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Можливо Flak,в тій місцевості траплялися їх гільзи.
     
    Knauss подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Схожий на Флак 20мм.
    Викиньте ту гадость!
     
    Iva, Volynyaka, Knauss та ще 1-му подобається це.
  6. Knauss

    Knauss Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    609
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.092
    Повідомлення:
    12.475
    Адреса:
    Украина
    Небезпечна штука , краще позбутися.
     
    Iva, valerka та Юк. подобається це.
  7. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Дякую всім:beer:Завтра викину.
     
    valerka та Knauss подобається це.