Кобура ТТ/Наган

Тема у розділі 'Солдатський клуб', створена користувачем Бек, 3 лис 2018.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.442
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Вітаю камради, дістав в одного пана в закромах ось таку кобуру , годиться вона на рекон по 41/43 роках.

    матеріал кірза по ходу :beer:
     

    Images:

    P_20181103_142618.jpg
    P_20181103_142627.jpg
    P_20181103_143406.jpg
    P_20181103_143429.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
    2. передок от пушки
      250000 грн.
    3. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    4. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    5. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
  3. Алекс39

    Алекс39 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    586
    Адреса:
    172 i.r
    Здравствуйте.
    На 41-й одевать не стоит, выпускать начали с середины войны. У меня была с клеймом 43-го.
    С уважением.
     
    Бек подобається це.
  4. Ian Bronovickiy

    Ian Bronovickiy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    480
    Видел такие с клеймом 42го года.
    С ув.
     
    Бек подобається це.