Валяється в моєму господарстві..

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем призваний, 28 жов 2018.

?

Старий я як чайник Баташова. Тож не судіть..

  1. Будь-який

    0 голосів
    0,0%
  2. всяка-всячина

    3 голосів
    100,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. призваний

    призваний Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    г. Винница, ул. Королева, 84
  2. Цікаві лоти

    1. Старовинний алюмінієвий термос, який використовувався італійськими збройними силами як військова ємн...
      1500 грн.
    2. Мельхиор, длина 13,3 см, некопаное состояние, неполированная Фото на листе в клетку для масштаба Пер...
      850 грн.
    3. Тарелка настенная, "Победа над нацизмом". 1945 год. ------------ На тарелке надпись «Herri...
      1500 грн.
    4. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    5. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
  3. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Немецкий домкрат "BILSTEIN",грузоподъемностью 6 т,ствол МГ 42 ,без муфты,на фото 9-возможно манометр для измерения давления в шинах ...:eek::beer:
     
    Miron8424, antykvar_2009, Миша-Клад та 9 іншим подобається це.
  4. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    Добрий день. Ви хвалитеся, хочете визначити предмети, або їх продати? З пов.
     
    antykvar_2009, Миша-Клад, \Lisovik/ та 6 іншим подобається це.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, самовар хоч і старий під реставрацію піде і попит буде.
    З повагою.
     
    \Lisovik/, Миша-Клад, Bakay та 3 іншим подобається це.
  6. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Ну хвастается человек:)... Хорошие предметы)

    Мне допник немчурский на 7-м фото понравился :D
     
    antykvar_2009, Миша-Клад, \Lisovik/ та 7 іншим подобається це.
  7. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    226
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    517
    Повідомлення:
    4.322
    а яка довжина і ширина ременя?
    це може такий як я шукаю))
     
    Рост76 та maaaaster подобається це.
  8. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Это допник для котелка - стандартный. Если я не ошибаюся...
     
    antykvar_2009, maaaaster, december 1944 та ще 1-му подобається це.
  9. призваний

    призваний Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    г. Винница, ул. Королева, 84
    Абсолютно не хвастаюсь! Просто виклав як можливу цікавинку для таких любителів як я.
     
    Bandera3, \Lisovik/, maaaaster та 5 іншим подобається це.
  10. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Ну дык и я так же хвастаюся камрадам в этом то разделе:)... Не в обиду... а в шутку!
     
    antykvar_2009, \Lisovik/, maaaaster та 3 іншим подобається це.
  11. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    Речі цікаві. Фото 9 схоже на манометр для шин. Не бачу, що написано?
     
    antykvar_2009, \Lisovik/, maaaaster та 3 іншим подобається це.
  12. Heizer

    Heizer Major

    Повідомлення:
    2.505
    Адреса:
    Бывшая Вольница
    Вышитой салфеткой с таким же рисунком накрывался телевизор у моих стариков ! :beer:
     
    Миша-Клад, maaaaster, Bandera3 та 2 іншим подобається це.
  13. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Такие салфетки были у всех... :D
     
    \Lisovik/, maaaaster, Heizer та ще 1-му подобається це.
  14. RetroMoto

    RetroMoto Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    305
    Адреса:
    полтава
    Какая цена манометра?
     
  15. RIHARD 77

    RIHARD 77 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    932
    Адреса:
    Україна Кривий Ріг
    На третьому фото ствол МГ-42 без муфти.
     
  16. Pum_purum

    Pum_purum Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.740
    Адреса:
    Україна.Горби!!!
    Земляк если просто валяется в г.Винница на одной улице то могу написать куда выбросить на старом городе на другую улицу а мама мне передаст.Особенно самовар.:):):):beer::beer::beer:
     
  17. sergei7707

    sergei7707 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    362
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    706
    Повідомлення:
    3.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго времени суток а у самовара примерно какой литраж ?