Підкажіть по ціні срібних монет

Тема в разделе "Монети", создана пользователем farad, 25 окт 2018.

  1. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Підкажіть по ціні срібних монет будь-ласка.
     

    Изображения:

    IMG_20181025_111411.jpg
    IMG_20181025_111428.jpg
    IMG_20181025_111453.jpg
    IMG_20181025_111529.jpg
    IMG_20181025_111542.jpg
    IMG_20181025_111556.jpg
    IMG_20181025_111613.jpg
    IMG_20181025_111633.jpg
    IMG_20181025_111646.jpg
    Men’s Work нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. 200 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    4. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    5. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
  3. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.619
    Адрес:
    Київ
    Search 1973, Reshik, farad и 6 другим нравится это.
  4. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Men’s Work нравится это.
  5. Skidoleg

    Skidoleg Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    976
    Адрес:
    Сумская обл.
  6. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Так я того і запитую в чім різниця :) щоб не проворонити рарітетне щастя випадково. Де прочитати про різновиди можна. Відати по ціні бутилки горілки 500 річну монету якось не того :) , не правильно я рахую.
     
    Men’s Work нравится это.
  7. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.619
    Адрес:
    Київ
    Доброго дня!
    Ваша монетка (та, що півгріш Яна Ольбрахта), вартує приблизно 1 доляр. Ціна така тому, що монета трапляється досить часто у зв"язку з її величезним тиражем.
    Порівнювати Ваш півгріш з монетою львівського монетного двору - це приблизно, як порівнювати два легкові автомобілі: наприклад, "Славута" та "Mercedes-Benz".
    Прочитати про різновиди півгрошів польських королів можна в каталогах (вартують грошей) або скористатися пошуком в Інтернеті (назву монет Ви вже знаєте).
     
    Bakhmach, Search 1973, Кум15 и 2 другим нравится это.
  8. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Ну припустим що десь і трапляється часто :) Но не в наших краях. За два роки перший раз взагалі на очі трапилась. Якщо так то я візьму 100 таких за за 100$ .
     
    Men’s Work нравится это.
  9. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.619
    Адрес:
    Київ
    Від себе лише можу побажати вдалих продаж тих копійчин за грубі гроші.
     
    Bakhmach и Search 1973 нравится это.
  10. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Ну а якже ті 30 монет які ви пропонували. Чи вже передумали :) Пишіть в лічку я куплю
     
    Men’s Work нравится это.
  11. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.619
    Адрес:
    Київ
    Завжди казав, що оцінювати щось - справа не вдячна, а Шапокляк ще й пісеньку на цю тему заспівала...
    Монети не продаю від слова взагалі, тільки купую і тільки для себе. Можливо, з часом щось зміниться в цьому плані, але не тепер.
    Тому, ще раз побажаю Вам продати той півгрошик за дорого і попрощаюсь.
     
    Чкалов, Bakhmach, Search 1973 и 2 другим нравится это.
  12. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Тут ви продаете, а через пів години вже передумали. Якось будьте впевненіші, а то я вже гроші приготував :). Ну грошики може продам, а може лишу на память в колекцію , а може обміняюсь з кимось , варіантів вистачає . А то ще не було в мене таких. Дякую за оцінку .
     
    Men’s Work нравится это.
  13. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    56
    Сообщения:
    2.424
    Адрес:
    Поділля Україна
    Питання закрито
     
    Men’s Work нравится это.