шит от пушки

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем lelux, 18 жов 2018.

  1. lelux

    lelux Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    342
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    729
    Повідомлення:
    1.928
    Адреса:
    Украина
    добрый день.прошу подсказать сколько может стоить такой щит.
    и заодно от какой пушки такое счастье ?
     

    Images:

    E04C137A-66BA-4564-98EB-621A02F3E19E.jpeg
    19E05E71-49B0-45A5-A075-B8235FD1EB2B.jpeg
    6C047A42-F8ED-4922-BB7F-FFBD819FFC49.jpeg
    90D4EE24-5299-43E4-A8FC-D1B151E61D16.jpeg
    C66CF6D2-782A-4E53-B035-D17FDC561B3B.jpeg
    F0C8883E-8E7C-4522-BFBE-F08C573B8DB3.jpeg
    704BB86C-03B4-4BB7-B67A-DB9E8AE326E6.jpeg
    41E995B1-3444-4AF1-91E9-8B3813F1A17F.jpeg
    D9FA483C-71BF-4452-BC3F-46C2F7513E1B.jpeg
    F39308C9-8976-4C3B-8A10-DF729A94600A.jpeg
    artyr .1313 та Иван Чонкин подобається це.
    1. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    2. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    3. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      370 грн.
    5. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
  2. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Схоже що ЗИС-3
     
    Star64 та Airsoft подобається це.
  3. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
    ЗИС-3
     
    Star64 та Airsoft подобається це.
  4. Otto_Krass

    Otto_Krass Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    413
    Адреса:
    Кишинёв Молдавия
    1000000% ЗИС-3 76мм.
    Да нисколько.... так как антураж.... что с ним делать то :) щит есть щит ))))
     
  5. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    56
    Повідомлення:
    2.424
    Адреса:
    Поділля Україна
    Кто будет ЗИСа комплектовать тому пригодится. Отдавать на метал не стоит . Не так часто встретишь такую штуку. Я бы выставил от 3 весов метала. Ну или поискал аналогичные проходы. Кому нужно тот купит.
     
    artyr .1313 та Иван Чонкин подобається це.
  6. Adolf Becker

    Adolf Becker Leutnant

    Повідомлення:
    1.205
    Адреса:
    Fatherland
    Навіть знаю кому потрібна.