Гвинтівка Продам воздушку ИЖ-61

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Roman1962, 4 гру 2012.

  1. Продавец Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    Продам пневматическую винтовку ИЖ-61 ,в хорошем,рабочем состоянии.В комплекте пятизарядный магазин.Цена-550 грн.
     

    Images:

    IMGP4050.JPG
    1. Муха с трубой
      120 грн.
    2. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Манжета поршня пневматичної гвинтівки B3 ( B3-1/B3-2/B3-3/WF600) Kandar та інші в лоті 1 шт.
      85 грн.
    4. Пружинно-поршневий пневматичний пістолет,нечастий,в робочому стані,з далеких 90-х років. Бонусом -ма...
      1500 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
  2. Продавец Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    Ствольная коробка-пластиковая.
     
  3. МИШАНЯ

    МИШАНЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    840
    Адреса:
    Украина,
    Если что - следующий. Заберу сыну. с ув.
     
  4. User-

    User- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    146
    Лоти
      на продажу:
    72
      продані:
    341
    Повідомлення:
    740
    Резерв уступаю МИШАНЯ
     
  5. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    тоже стану
     
  6. Продавец Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    Не надо в очереди топтаться:)Резервисты-это хорошо,но долго и ненадежно.Денежку переведите-в тот же день высылаю оплатившему.БАНОЧКУ ПУЛЕК БОНУСНУ!
     
  7. Продавец Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    Продано.
     
  8. миха проценко

    миха проценко Schütze

    Повідомлення:
    1
    Ещё продаете?
     
  9. denis_tw

    denis_tw Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Ua
    Если сегодня 5 декабря 2012 года, то да, продаёт, но нужно торопиться, как говорится - "ровно в 12 часов карета станет тыквой", а 5 января 2014 года, винт будет продан. В общем, времени на раздумия не так уж и много, всего 25 месяцев.
     
    4ittter подобається це.