Газбак! Вермахт??

Тема у розділі 'Стандартне спорядження', створена користувачем gora25, 18 вер 2018.

  1. gora25

    gora25 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Чернівці
    Доброго вечора!
    Підкажіть по газбаку і скільки може коштувати в такому стані? [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Це чудовий зразок лінзового компаса M1938, розробленого і прийнятого на озброєння на початку Другої...
      3850 грн.
    2. Фляга старовинна виробництва Францii Обьем +-1.8 л
      750 грн.
    3. Німецький рюкзак торністер 1937року на свій вік стан відмінний, багато написів клейм.
      4500 грн.
    4. Кобура воєнних часів. Була вироблена для Вермахту в Болгарії. Клейма відсутні.
      1500 грн.
    5. Подвес на немецкий штык-нож к Mauser k98. Оригинальный, кожа в отличном состоянии. Присутствует REN-...
      3000 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.055
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Доброй ночи.
    С оценкой газбака Вам в этот раздел https://reibert.info/forums/skolko-stoit.32/
    С ув.
     
  4. gora25

    gora25 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Чернівці
    Вибачаюся ! Новачок на форумі... Можна якось перенести у відповідну гілку ??? Чи потрібно нову тему створювати??