Гвинтівка Продам винтовку с боковым взводом QB-58

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем INCASSATYONS, 14 вер 2018.

  1. Продавец INCASSATYONS

    INCASSATYONS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Кривий Ріг
    Продаётся пружинно поршневая винтовка QB-58. Винтовка в идеальном состоянии,родная коробка и документы имеются. Настрел около 450 "шершней" - 0.5гр. Царапин и сколов на ложе нет,УСМ в полном порядке. Цена 2000 гривен.
     

    Images:

    DSC_0078.JPG
    snikers, vitalij24, Алекс1372 та 3 іншим подобається це.
    1. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
    2. Виробник Турція. Пружина газова. Заявлена швидкість 380м/с. Прицільна планка + мушка. База кріплення...
      8400 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    4. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    5. Стволик с удлинителем мр 654 сер 20-28 самодельный удлинитель нарезной
      750 грн.
  2. Продавец INCASSATYONS

    INCASSATYONS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Кривий Ріг
    takt09 подобається це.
  3. AC Strom

    AC Strom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Харків
    Резерв , а вдруг.
     
  4. snikers

    snikers Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.117
    Адреса:
    старососновка
    блин а я профукал:eek: маленького братца тридцатой Бам-ки:beer:
     
  5. SLSV_SV

    SLSV_SV Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    701
    Адреса:
    UA
    Постою в очереди...
     
    takt09 подобається це.
  6. Продавец INCASSATYONS

    INCASSATYONS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Кривий Ріг
    Винтовка продана первому резервисту.Спасибо Форуму и Форумчанам! Прошу Администратора закрыть тему.
     
    takt09 та Александр Джиган подобається це.