Телефон 3-й Рейх.

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем niru, 5 вер 2018.

  1. niru

    niru Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    страна Лимония
    Оригинал.Корпус - металл.Остатки родной краски.Диск - похоже самодельный.Итересно узнать, - представляет какую ценность.Внутренности целые.Проверять на работоспособность воздерживаюсь. Кто, что скажет? И по цене?
     

    Images:

    REDMI 133.jpg
    REDMI 134.jpg
    REDMI 135.jpg
    REDMI 194.jpg
    REDMI 195.jpg
    REDMI 199.jpg
    antykvar_2009, Woldemar M., TarASha та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      350 грн.
    2. Німецький армійський ліхтарик PERTRIX в рідкісному захисному кольорі фельдграу. Схоже що нулячий, пр...
      3500 грн.
    3. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
    4. Оригінал. Довоєнна. З німецької барахолки. Дуже гарний стан. Без підклейок та будь-яких втручань. Ро...
      225 грн.
    5. До Вашої уваги, старовинна настільна лампа НКВС виробництва 30- тих років, виготовлена на заводі &qu...
      2190 грн.
  3. ROTBEIL

    ROTBEIL Hauptmann

    Повідомлення:
    1.996
    ...по фото видно что он уже использовался в современной сети - вилка подключена!
    Смело втыкайте в стационарную сеть - ни телефон ни сеть не пострадают!
    Код рейхсканцелярии подсказать?
     
    Bakay, черепок, Woldemar M. та 5 іншим подобається це.
  4. niru

    niru Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    страна Лимония
    Nain ! Не использовался! Это продвинутые инженеры рейха предвидели современную ТПС , и прикрутили штеккер.
    Ну а всё таки , есть смысл выставить на АУК?