Штикніж.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем StasD1975, 27 сер 2018.

  1. StasD1975

    StasD1975 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Львів
    Добрий день всім. Підкажіть від чого штикніж і яких часів?
     

    Images:

    212.jpg
    333.jpg
    433.jpg
    543.jpg
    S.O.G. та Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    2. Алюмінієвий бачок 4 літрів.
      250 грн.
    3. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    4. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. Александр Русявый

    Александр Русявый Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    147
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.677
    Адреса:
    Stadt Kiew
    Здраствуйте, Маузер98
     
    S.O.G., Reinhard T.E. Heydrich та StasD1975 подобається це.
  4. StasD1975

    StasD1975 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Львів
    Дякую Олександр. Можна його почистити, чи воно того не вартує?
     
  5. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    Якщо вмієте,то можна,але якщо ні,то краще залишити так,як є.
    З пов.
     
    StasD1975, S.O.G. та Bandera3 подобається це.
  6. S.O.G.

    S.O.G. Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    181
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    294
    Повідомлення:
    1.341
    Доброго дня! Залийте його керосином - гірше не буде, - потім щіткою по металу з латунними/бронзовими щетинками. Воронінню Ви шкоди не завдасте :).
     
    StasD1975, Reinhard T.E. Heydrich та minitarn3838 подобається це.