2 курвиметра

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем андрей, 25 сер 2018.

  1. андрей

    андрей xxxxxxx

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1384
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.391
    Повідомлення:
    2.422
    прошу высказаться по цене
     

    Images:

    20180825_185419.jpg
    20180825_185425.jpg
    20180825_185440.jpg
    20180825_192028.jpg
    Рост76 та Bandera3 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Не копаний. Стан на фото.
      600 грн.
    2. З болота.Не тверді.
      200 грн.
    3. Котелок арміі Франціі MMT 1939 року Цілий,не тече.
      680 грн.
    4. Все, як на фото. Корпус - латунь. Гарна чиста оптика, без плісняви та сміття. В правому окулярі є да...
      2990 грн.
    5. Швейцарія. Сумка в гарному стані без нюансів. Тавро на фото. На ремені прягу закріплено проволочкою,...
      1250 грн.
  3. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Советский - от 150 грн
     
  4. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.137
    Адреса:
    г. Киев
    Советский послевойна, скорее всего около 100 грн - от 150 можно на войну купить.
     
    maaaaster, Oktopus та Нематод подобається це.
  5. Нематод

    Нематод Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Харьков
    Тот, что отечественного производства, ошибочно признан РККАшным, хотя на деле, выпускался с 46-го года. Ближе к 100, сейчас на них спрос упал.
     
    maaaaster, Oktopus та sergeyk2 подобається це.
  6. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.137
    Адреса:
    г. Киев
    Обсуждаемый не ранее 49-го, логотип КМЗ со стрелкой уже на призме Дове.
     
    maaaaster, Edles, Oktopus та ще 1-му подобається це.
  7. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    А я думал, чем они отличаются? на этот переломленный луч через призму даже не обращал внимания...И себе покупал такой как у ТС за 150 ( а хотели 200) в прошлом году, думая что на войну...Спасибо за ликбез!
     
    maaaaster та sergeyk2 подобається це.