Закрутка ручная для завальцовки звездой

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем R.O.M.A.N, 3 сер 2018.

  1. Продавец R.O.M.A.N

    R.O.M.A.N Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    320
    Адреса:
    Украина
    Продам закрутку, для завальцовки патронов звездой 12 калибр ( обычная закрутка рядом для сравнения) Цена - 250 грн. Оплата на карту ПБ. Отправка НП, за счет получателя.
     

    Images:

    20180803_180124.jpg
    20180803_182332.jpg
    20180803_182418.jpg
    20180803_182429.jpg
    20180803_182446.jpg
    20180803_182459.jpg
    20180803_182513.jpg
    20180803_182557.jpg
    Стрелок1, kgv007, 1gena73 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      10 штук у лоті. Мита у ротаційній мийці. Обжата матрицею. Гільза готова до релоаду. Вироблена з лату...
      75 грн.
    2. (в наявності 300 шт.)
      Обережно вийняті депуллерем. Вага: 4.08 - 4.03 g / 61.8 - 63.0 gn
      25 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Гільзи латунні.Виробники різні.Обжаті та капсюльовані.Миті у ротаційній мийці.
      100 грн.
    4. Латунні гільзи .Однострел 28 кал. Не дуті,стан чудовий. В лоті 20 шт.
      1400 грн.
    5. (в наявності 526 шт.)
      Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      3 грн.
  3. ANARXIST

    ANARXIST Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Украина, Краматорск
    Резерв до выяснения в личке.
     
  4. Grehader

    Grehader Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    855
    Следующий в резерв.
     
  5. kgv007

    kgv007 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    738
    Адреса:
    Украина.Запорожье.
    То пан сам ,склепал" Еще будет?Потопчусь следующим в резерве.С ув.
     
  6. Продавец R.O.M.A.N

    R.O.M.A.N Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    320
    Адреса:
    Украина
    Закрутка в резерве. Делал не я ( похоже заводская) и только одна. С Уважением.