Німецький пятизарядний револьвер (наслідування Сміта-вессона).

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем yucher, 11 лип 2018.

  1. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Вітаю ,камради.Знайомий хоче продати револьвер,підкажіть будь-ласка актуальну ціну.По Жуку подібний 26-25 та 26-26.Стан непоганий,зводиться.клацає,але через раз.Фото поки-що ,тільки такі.З недоліків,невеликий отвір біля зрізу ствола,видно на фото №1,та відсутність екстрактора(про...бав київський горе-майстер)Буду вдячний за всі оцінки. IMG_20180709_150900[1].jpg IMG_20180709_150913[1].jpg IMG_20180709_150913[1].jpg IMG_20180709_150949[1].jpg IMG_20180709_151000[1].jpg IMG_20180709_151057[1].jpg IMG_20180709_151419[1].jpg IMG_20180709_151139[1].jpg IMG_20180709_151434[1].jpg IMG_20180709_151516_HDR[1].jpg IMG_20180709_151526[1].jpg
     
    Рост76, VitalicBondarchuk1974, vgvg4 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    2. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    3. Сотейник мідний вінтажний виробництва Франціі
      380 грн.
    4. Старовинний алюмінієвий термос, який використовувався італійськими збройними силами як військова ємн...
      1500 грн.
    5. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
  3. sundarktouch

    sundarktouch Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    400
    Адреса:
    г. Николаев
    наверное можно стартовать с 1000 грн. ну... а потолок... недавно в неплохом состоянии здесь забрали кажись за 5300... но у вас отсутствуют некоторые детали... кстати... не понятно есть ли пружина на экстрактор и вообще как механизм экстракции работает. Его можно далее както разобрать? и по поводу спускового крючка... уж какойто он очень тонкий... наверное аккуратно надо нажимать....
    И еще. видны ли какиелибо клейма, надписи? с ув.
     
    takt09, yucher та Рост76 подобається це.
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Читайте внимательно описание.экстрактор отсутствует.Раздобыть другой будет ой как непросто,а изготовить нереально.Думаю 2000-2500 предел.
     
    yucher та Рост76 подобається це.
  5. sundarktouch

    sundarktouch Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    400
    Адреса:
    г. Николаев
    Изготовить реально... все руками делалось.... вопрос только в цене и времени. ну а по поводу внимательно - я читать умею... но кроме экстрактора там есть еще пружинка, там есть специальная гребеночка для выталкивания - и в каком они состоянии неизвестно пока не разберешь. Да и состояние механизма взвода и бойка непонятно. ну и сама боевая пружина. а для этого нужно его разобрать - иначе это кот в мешке. С ув.
     
    takt09, Gasser, yucher та ще 1-му подобається це.
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Думаю отсутствует механизм экстракции полностью.С ув.[​IMG]
     
    Рост76 подобається це.
  7. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, с 1000 грн можно ставить, любители найдутся аук покажет реальный спрос и цену за 3000 может перевалить на ура.
     
    Gasser та yucher подобається це.
  8. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    Камради,всім дякую за оцінку:beer:
     
    Михаил Военный Антиквар та Рост76 подобається це.