Компактный карабин для «ношения». Нужен совет.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Alt2000, 23 чер 2018.

  1. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.976
    Адреса:
    Одеса
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пульт керування для квадрокоптера Autel EVO MAX 4T Autel Smart Controller розроблений для використ...
      8500 грн.
    2. Електроніка майже ціла крім старлінка і то можно він працює!
      30000 грн.
    3. Аналогові денні камери, 32 шт. Різні типи. 10 шт Runcam Phoenix 2SP. 11 шт caddx H1. 11 шт без ідент...
      7000 грн.
    4. Все що має працювати - працює. Кабель тільки тайп-с
      105 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Новий STING Відео 5.8Ghz аналог ELRS 2.4Ghz Diversity керування В комплекті нові пропи, антена для В...
      19999 грн.
  3. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.976
    Адреса:
    Одеса
    И да, при учете наличиствующего у нас БК вариант правильного 22lr не сильно хуже чем неправильный 9х21
     
    Сергей R.870, akms1974, bill1982 та ще 1-му подобається це.
  4. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    Стосовно варіанту що пропонують в Стволі.
    На сайті Ствола з'явилася ця новина:
    https://stvol.ua/news/scorpion-evo-3-s1/
    Там 410 мм у складеному стані.
    А потім починається неприємне: ствол 196 мм.
    Варіант "дотягування" недолугим неадекватно довгим (як у МКЕ MP5) дульним гальмом малоймовірний.
    Ним зазвичай дотягують довжину загальну а не ствола.
    Загальна довжина із розкладеним на максимум прикладом 670 мм.

    В Сафарі вже продають довгоствольний Скорпіон.
    Він в контексті компактності має помірну цікавість.
    Малоймовірно що в Стволі буде щось інше аніж цей повнорозмірний карабін.

    Мій MP5 влазить в стандартну сумку для 15 дюймового стандартного ноутбука без жодних проблем.
    Зручно носити заодно різні документи, гроші, речі. Які зазвичай носять в невеличких чорних торбинках більшість власників авто.

    Поки що на мою думку виходить що MP5 найоптимальніший.
    Найкраще не "ібісовський" варіант зі стандартним стволом. Без подовження.
    Але він коштує в середньому в 3 рази дорожче за "ібісовський".
    2.5к проти 7.5к
     
    akms1974 та Alt2000 подобається це.
  5. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.976
    Адреса:
    Одеса
    Вы ничего не путаете?
     
    akms1974 подобається це.
  6. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    UA
    По довжині ствола є цікавий нюанс. Принаймі, вже мінімум раз скористався цим мій особистий знайомий. Бралася довідка в ІНДКЦ про пошкодження ствола. Їхали в майстерню і вкорочували. В конкретно тому випадку, що знаю, на 10 см. вкорочувався ствол АКМ. Газовідвідвідну камеру з мушкою брали від АКСУ. На перереєстрацію ставив незйомний приклад. З складним ФАБівським і невеликим ДТК вийшло 60 см. Все ще багато, але і бюджет був використаний мінімальний. На фото схожий варіант, але власник різати не хоче бо надто вже кучне весло. [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 чер 2018
    [_Werewolf_], Savoy13, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  7. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Scorpipn той що продається в стволі, має такий вигляд (фото з мережі)
    IMG_20180616_091044_244.jpg
    Ствол подовжено насадкою до "законних" 800+, приклад зафіксовано не складний.
    З Вашого посту, можу помилятися, склалося враження що Ви є щасливим власником оригінального МР5 а не турецького клону, якщо ще й в рідному калібрі, то по доброму можна тіки позаздрити:beer:. І навіщо тоді Вам ота підробка під маузер, древня як продукти життєдіяльності мамонта за шалені гроші.:( Користуйтеся і радійте.;)
     
    Alt2000 та akms1974 подобається це.
  8. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    У мене клон МКЕ той що із Ібіса з подовжений відносно оригінала на 5 см здається стволом.
    У нас здається не клонів взагалі немає. Сьогодні як раз в одному магазині дізнався що навіть той що в 3 рази дорожчий - всеодно клон. Просто ствол як у оригінала за довжиною.

    Насправді варіант цікавий. Насадку в смітник. Приклад слідом за нею. І вже буде цікаво.
     
    akms1974 подобається це.
  9. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.976
    Адреса:
    Одеса
    Так и как вы его в сумку для 15дюймового ноута помещаете то?
     
    akms1974 подобається це.
  10. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    По діагоналі (без приклада і ДТК).
     
    akms1974 та Hubchmann подобається це.
  11. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.976
    Адреса:
    Одеса
    Сверху asus ROG 17"
    Снизу прошка 15".
    Ни в какую из сумок от них не лезет :(
     

    Images:

    IMG_20180625_233432.jpg
    LEXXX, Александр_Одесса, Alt2000 та ще 1-му подобається це.
  12. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    ASUS MP5
     

    Images:

    asus_mp5.jpg
    LEXXX, Alt2000, Hubchmann та ще 1-му подобається це.
  13. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Джетельмени вірять на слова, але не вважайте за недовіру, якщо не складно, для наочності, зробіть фото МКЕ поверх сумки з ноутбуком виглядаючим з цієї сумки для масштабу, бо Ви такі схоже власник унікального карабіну за розміром.
    Дякую.
     
    [_Werewolf_] та akms1974 подобається це.
  14. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Не клони в нас мабуть Scorpion, чистокровний європеєць, чех. Мабуть з деякими умовностями можно вважати ЕМ-555 він же словацький Stribog SR9A2, кажуть що завозять комплектами, а тут вже збирають, Аеро 9*21 американець, Таурус бразилець, так що оріжинали є.
     
    Alt2000 та akms1974 подобається це.
  15. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    Про клонів я мав на увазі виключно в контексті MP5.

    Будь ласка.
     

    Images:

    asus_mp5_2.jpg
    Alt2000, Hubchmann та akms1974 подобається це.
  16. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Дякую за фото, зрозумів мабуть за яких клонів МР5 Ви вели мову, в Україні крім турецького клону, ще колись був у продажу виріб Маяка МКМ-091 за ціною +/- 10 кілобаксів
    091.jpg
     
    Alt2000 та akms1974 подобається це.
  17. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    Ось цей маяк - теж клон. Зараз коштує в районі 7 кілобаксів.
     
    Alt2000 та akms1974 подобається це.
  18. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Знайшов це чудо, навіть дорожче за десятку $, - €9450 http://vustrel.com.ua/index.php?productID=1198
     
    Alt2000 та akms1974 подобається це.
  19. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    Це стара ціна. Мабуть побачили що діло не йде то скинули до 7к $
     
    akms1974 подобається це.
  20. sholast

    sholast Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Харьков
    Есть, от МЕ за 6000 грн., здесь на форуме камрад продает их вообще по 4500грн. Работает нормально, но туговат.
    Пользую Z-15 с 10,5 стволом. Настрел под 900, работает хорошо, никаких проблем не было. Жрет все патроны, но Барнаулом не
    кормлю, хотя и его жрет нормально. Луганском и ГГГ настреливал по 200 за раз - никаких проблем. Магазины пробовал Магпул 2-3 ген(10/20/30/40/48), Аменд2, металические разных модификаций - все работают без неподач и утыканий.
     
    Alt2000 подобається це.
  21. Serg Ltn

    Serg Ltn Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Київ Україна
    Якщо цікавить щось AR подібне зараз найцікавіший варіант це Sig Sauer MCX з 9 дюймів стволом і складним прикладом. Всі AR системи зі стволом від 10.5 дюймів і буферною трубкою в прикладі явно поза конкуренцією.
     
    Alt2000 подобається це.
  22. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    981
    Адреса:
    Украина
    А в Украине он есть в продаже, и почем?
     
    Alt2000 подобається це.
  23. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    UA
  24. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    981
    Адреса:
    Украина
    Так коротких в продаже не было и нет, смысл в их обсуждении?
     
    АЛЕКСЕЕВ подобається це.
  25. Alt2000

    Alt2000 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    UA
    Может где-то мелькали. У нас же свободная страна. И на "місячник здачі зброї" чего только не регистрируют.
     
  26. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Были судя по всему и короткие версии
    https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe_1/341185/
    Но ствол 11.5 дюйма, выше упоминали 9 дюймовые
    Ссылку можно где это чудо в Украине подаётся/продавалось?