Доброго всем ! Ваши мнения по цене предмета ? Лезвие точенное ,а тах сохран хороший . Ссылка http://www.bayonet.lv/ru/articles/Portugal/M1904.htm С ув .
В такому стані думаю до сто баксів,в складському стані регулярно висят тут і в сусідів по 150-170 зелених-черг немає,з пов.
Всем спасибо ! https://reibert.info/lots/shtyk-obrazca-1904-goda-k-vintovke-i-karabinu-mauzer-vergejru.292644/