Мина? на определение

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Igor Ok, 25 тра 2018.

  1. Igor Ok

    Igor Ok Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    284
    Адреса:
    Украина
    Добрый день прошу помощи в определении данного предмета
     

    Images:

    20180525_071712.jpg
    20180525_071722.jpg
    20180525_071727.jpg
    20180525_071737.jpg
    20180525_071752.jpg
    20180525_071931.jpg
    20180525_071937.jpg
    20180525_071944.jpg
    TarASha подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Легендарний німецький радіоприймач DKE38. Практично не вживаний! Кількість пташок просто зашкалює! :...
      13000 грн.
    2. Все на фото. Материал: латунь. Размер боченочка длинна 8 см., диаметр 7 см. Советская агитационная к...
      1400 грн.
    3. Пристрій старовинний для бриття виробництва Франціі
      750 грн.
    4. Німецька трубочка. Не курена! Виготовлена з якісної дорогої деревини. Маркування “Bruyere Garantie”....
      600 грн.
    5. Окуляри з прозорими скельцями. В чудовому стані. Ціна вказана за штуку. Додаткові фото по запиту
      500 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Останнє редагування: 25 тра 2018
    slava2008, Horn, Star64 та 7 іншим подобається це.
  4. Igor Ok

    Igor Ok Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    284
    Адреса:
    Украина
    Спасибо
     
  5. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Вибачте, але таке тягнути додому щоб сфотографуватиo_O на са*отик не схоже схоже на міну то навіщо чіпати?:oops:
     
    votaga, TarASha, Woldemar M. та ще 1-му подобається це.
  6. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Она выглядит для непосвященного игрушкой. Типа сигнальной торпедки.
    А фотографировать лучше все на улице. Фото лучше получаются.
     
    Igor Ok, Хейль, Star64 та 8 іншим подобається це.