Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,781
    Location:
    Украина Токмак
  2. Интересные лоты

    1. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      300 грн.
    2. Лёгкий беговой жилет ASICS LITE SHOW WEST. Производитель - японский бренд ASICS® 2 кармана на молния...
      300 грн.
    3. Желет ДАЇ,у такому стані(хорошие б/у).
      200 грн.
    4. Мужской кожаный жилет / жилет для активного отдыха, охоты, байкерский мото жилет / кожаная куртка бе...
      2200 грн.
    5. Жилет мисливця єгеря легенький б/в в гарному стані Піде на розмір 50-52 ріст 3/4 Точні заміри Напві...
      150 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zakorchook.susanin&hl=ru
    виробник з Жовтих Вод :D;):beer:
     
  4. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    cer and hudojnikhg9612 like this.
  5. то у вас правильно а в нас якщо вже дупа, то то все, капець то вже не лікуватись а свічку ставити :D
     
  6. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Messages:
    2,439
    Location:
    Украина
    От все в Вас навпаки.))))В нас на таке кажуть, повна срака( майже аллес).
     
    968, cer, Саня ZP.UA and 2 others like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    968, cer, corbie and 3 others like this.
  8. не захекаєтесь значки ліпить? :D
     
    гринго80, 968, cer and 2 others like this.
  9. тю, скажіть йому що курчат ловити нааабагато простіше :D
     
    гринго80, 968, cer and 5 others like this.
  10. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Messages:
    5,813
    Location:
    Ненька Україна
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    гринго80, 968, cer and 3 others like this.
  12. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Messages:
    5,813
    Location:
    Ненька Україна
  13. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    Привітався ! Що до "попробовать"- коли воно ще тепле то бридке та приторне , та й витримати трохи треба . От завтра поїду до памятника та напригощаю свіженьким всіх вітіранів - їх там всігда штук по двадцять збирається - років так по шісят-шісятпять , всі з мідалями та в шляпах як у хрущьова , дітки їм квіти дарують , а коли наливаю то починають згадувати як брали бірлін та васстанавлівалі дніпрагес , починають плякати та декотрі всцикаються бо перебирають дармових "фронтових", потім заграємо на баяні "дєньпабєди" і подомам ... Правда є в селі й один справжній фронтовик - в чотирнаццять років попав на фронт та має справжні медалі , але він нарозхват в районного начальства котре скрізь його презентують та звітують кожен рік про виділення коштів вітіранам ( себто йому одному бо більше живих не залишилось вже років як з п'ять-десять) . Якщо сам не нажерусь та не порву баяна під " встрічяй Прасковья мужа сваєво..." - то сфоткаю вам тих "вітіранів" . Коли все те дійство закінчується - кожного року ходили та вшановували справжніх фронтовиків та згадували загиблих , коло меморіалу клали квіти бо з кожного двору були загиблі в ту війну , а декотрі сім'ї втратили по декілька чоловік ... Але крайнього разу як почув шо коло меморіалу вчителька музики з місцевої школи почала абсолютно невпопад співати "звіздупоімєнісонце" цоя і в кінці ляпнула що треба вшанувати автора тої пісні що теж загинув на тій війні - то молодь вшисткоєдно не знаючи історії похнюпила голови , а старі люди й не чули про того наркомана й думаючи шо цой теж бравбірлін - почали плякати ... мені вірвався терпець і тепер я на той шабаш не даю й копійки
     
    гринго80, Iden, 968 and 13 others like this.
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,068
    Location:
    Лісостеп
    Дякую, дуже гарний опис. :D
     
    Iden, Rscorpion, cer and 4 others like this.
  15. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    коли ми були малими то перед Різдвом збиралися в бабусі , дітлахів було з десяток і всі гуртувались на печі та коло печі , їдво було як звичайне в селі - квасоляна каша з вушкварками та яблука з хижки . Тож за годину-дві під стелею збиралось скільки бзда що дідусь підпалював газету і повільно підіймав догори - ми дивились на те чудо й коли до стелі залишалось сантиметрів сорок - газета спалахувала блакитно-рожевим полум'ям як блискавка бо вибухав природній черевний газ , випущений з десятка різновікових дуп ... Ми вважали дідуся чарівником бо ані хімії ані фізики з нас тоді ще ніхто не вивчав , отакоєот альтернативне паливо ...
     
    гринго80, gantz, Iden and 10 others like this.
  16. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    ми з Беком вас всіх попереджали про останні часи історії , але всі казали про єрєсь та панікйорство ...
     
  17. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Messages:
    5,813
    Location:
    Ненька Україна
    cer and hudojnikhg9612 like this.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,068
    Location:
    Лісостеп
    То не я. У мене там профіль, такий же, як і тут. Але я ним користуюся вкрай рідко.
     
    cer, hudojnikhg9612 and Topaz81 like this.
  19. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,071
    Location:
    Лодомерія
    Але ж після передбачених вами останніх часів історії, вона знову продовжується - сьогодні вже вівторок.
     
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    згода - нехай ще трохи пожиємо , але зовсім небагато бо буде нецікаво . Скорше за все наступну зиму будемо палити книжки в бібліотєкі в Концерватора - он він вже зараз тренується бути сталкіром шоби блукати по пустошах та грабувати помешкання замерзлих жидів та кацапів , а він зна що робить ...
     
    968, corbie, Rscorpion and 5 others like this.
  21. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    807
    Location:
    Сталевий сейф
    Вітю Цоя не абізяйте, він до теперішнього маразму не дожив.
     
    968, cer and Topaz81 like this.
  22. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095
    та всравсь мені той китайський уленшпігель - хай йому там в краю вічного кунгфу легенько існується , я про теперішніх дибілів писав ...
     
  23. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Messages:
    1,260
    Location:
    Вол.Вол.
    А мені знову мєсо пекти і горілкою пропихати,ювілей з дружиною хоч скромно але мусю відмучити, а вже не лізе.Тай 2 прадіда згинули,від бандюків,мама завжди просила шанувати.
     
    гринго80, 968, cer and 5 others like this.
  24. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    перепрошую, корейський, дуже собак любив ! -)))
     
    гринго80, KUNDLER, cer and 4 others like this.
  25. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    807
    Location:
    Сталевий сейф
    Ви мене переконали, піду слухати пінк флойд
     
    KUNDLER, 968 and cer like this.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тут в мене виникло таке питання. яка міра відповідальності за те що один молодик натовче пику одному підарасу за умови що це буде відбуватись у робочий час на робочему місці та така сама ситуація але вже позароботою. і як допомогти тому молодикові уникнути серйозного покарання, тобто якась там адміністратівка у вигляді штрафа у 50 гривень то дрібниці.
     
    гринго80, gantz, 968 and 3 others like this.