Половинка немецкого ЛОЗ

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Der Pirat der Felder, 3 тра 2018.

  1. Der Pirat der Felder

    Der Pirat der Felder Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    591
    Повідомлення:
    1.369
    Адреса:
    Холодний Яр
    Всем доброго дня! Подскажите какую имеет стоимость данный предмет.
     

    Images:

    IMG_20180503_134227.jpg
    IMG_20180503_134244.jpg
    1. (в наявності 20 шт.)
      Оригинал, состояние склад
      230 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Предложу новодельные магазины, раннего образца МР-38 на 32 места (без ограничителей). Подходит на ох...
      4000 грн.
    3. Предложу секторный магазин на 35 патронов к пистолету-пулемету Шпагина. Магазин оригинал, целый, пол...
      1600 грн.
    4. Метал дуже бадьорий,предмет живий.
      400 грн.
    5. Предложу подаватель патронов дискового магазина ППШ. Состояние складское. Размещение детали в магази...
      80 грн.
  2. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    1 рота 60 пiхотного полка(16 пiхотна дивiзiя це) старт iз 100 грн.
     
    slava2008, Star64 та Der Pirat der Felder подобається це.
  3. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    200-250 грн думаю будет стоить
     
  4. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.269
    Адреса:
    Ländle
    Жетон 11 роти (60 піхотний полк 16 моторизованої піхотної дивізії).
    На днях взяв собі алюмінієву половинку піхотного полка в ідеальному стані за 150 грн - без жодної плямки, без жодного дефект, і ажіотажу на нього не було. На даному ж жетоні є сліди корозії, під якою ховаються каверни.
    Вартість цього жетону - 120-150 грн максимум.
    Хотів би я побачити того, хто заплатить за нього 250. Недавно продалися алюмінієві половинки (знову ж таки, в ідеальному стані) по 240 гривень - Krankenwagenzug однієї з піхотних дивізій та Kavallerie-Lehr- und Versuchsabteilung. І це жетони не рівня звичайного піхотного полка, яких хоч греблю гати.
     
    Dietrich88, Alter Mann, Виктор Платов та 4 іншим подобається це.
  5. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Упс,одиничка не пропечаталась,сорi,так 11 рота.А нарахунок моторизованої,бачите такою вона стала з 40го,тобто чоловік міг і до 40го отримати жет,коли вона ще була просто піхотна,а коли діяла біля Кривого рога,то вже і наперно панцер-гренадерською звалася...(треба по місяцях дивитись),но то таке.А на рахунок ціні,то не будемо пророками тільки аук покаже,що да як.Може скажімо якийсь чоловік і шукав жет саме з Борзої дивізії;)(як приклад),тому старт з 100грн до бажання мати,якось так.
     
    Виктор Платов та Der Pirat der Felder подобається це.
  6. Der Pirat der Felder

    Der Pirat der Felder Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    591
    Повідомлення:
    1.369
    Адреса:
    Холодний Яр
    Найден на Днепропетровщине в Софиевском районе. Там где он найден, движ был в конце января в начале февраля 44го.
     
    David Della Rocco та Buntara подобається це.
  7. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Усе вiрно.Пишут,-що зимою 43/44 рр. дивiзія понесла дуже тяжкі втрати(читай розгром) при відступі з низин Дніпра.Залишики були виведені з фронту...
     
    Виктор Платов та Der Pirat der Felder подобається це.
  8. Der Pirat der Felder

    Der Pirat der Felder Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    591
    Повідомлення:
    1.369
    Адреса:
    Холодний Яр
  9. Daltim

    Daltim Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    582
    Адреса:
    Украина
    Какая часть жетона оставалась на погибшем? Я не спец в жетонах, но давно хотел найти или купить жетон «Борзых». Другое дело не хотелось бы с убитого. Спасибо!
     
  10. Der Pirat der Felder

    Der Pirat der Felder Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    591
    Повідомлення:
    1.369
    Адреса:
    Холодний Яр
    На погибшем оставалась с двумя отверстиями.
     
    slava2008 та Daltim подобається це.