Жетон 11 роти (60 піхотний полк 16 моторизованої піхотної дивізії). На днях взяв собі алюмінієву половинку піхотного полка в ідеальному стані за 150 грн - без жодної плямки, без жодного дефект, і ажіотажу на нього не було. На даному ж жетоні є сліди корозії, під якою ховаються каверни. Вартість цього жетону - 120-150 грн максимум. Хотів би я побачити того, хто заплатить за нього 250. Недавно продалися алюмінієві половинки (знову ж таки, в ідеальному стані) по 240 гривень - Krankenwagenzug однієї з піхотних дивізій та Kavallerie-Lehr- und Versuchsabteilung. І це жетони не рівня звичайного піхотного полка, яких хоч греблю гати.
Упс,одиничка не пропечаталась,сорi,так 11 рота.А нарахунок моторизованої,бачите такою вона стала з 40го,тобто чоловік міг і до 40го отримати жет,коли вона ще була просто піхотна,а коли діяла біля Кривого рога,то вже і наперно панцер-гренадерською звалася...(треба по місяцях дивитись),но то таке.А на рахунок ціні,то не будемо пророками тільки аук покаже,що да як.Може скажімо якийсь чоловік і шукав жет саме з Борзої дивізії(як приклад),тому старт з 100грн до бажання мати,якось так.
Найден на Днепропетровщине в Софиевском районе. Там где он найден, движ был в конце января в начале февраля 44го.
Усе вiрно.Пишут,-що зимою 43/44 рр. дивiзія понесла дуже тяжкі втрати(читай розгром) при відступі з низин Дніпра.Залишики були виведені з фронту...
Какая часть жетона оставалась на погибшем? Я не спец в жетонах, но давно хотел найти или купить жетон «Борзых». Другое дело не хотелось бы с убитого. Спасибо!