Доброго вечора камради , В яку ціну на сьогодні такі кирки , знайдені по ПВС на Австро-Угорських позиціях , цікавлюсь з метою продажу ( камрад попросив ) кого цікавить прошу до ПП . Всім буду вдяний за відповіді , метал бодрючий як для строрічних дідусів , почистити і готові до бою)))
ось мій на клеймі валяється вже пів року,і глуш повна,тай сохран в мене не коп а валявся в когось разом з іншим інструментом https://reibert.info/lots/kirka-v-soxrani-na-klejmi.69522/