Штик манліхер 35м

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Paul_Gudvin, 15 кві 2018.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Вітаю!скільки в наш час потягне такий штичок?фото поки таке, чуть пізніш заллю ще,інтернет печальний
     

    Images:

    IMG_20180415_134909.jpg
    antykvar_2009, дт-75, Богдан Олег та 3 іншим подобається це.
    1. 300 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ французького підривника
      250 грн.
    5. Пустий ММГ різьби крутяться
      800 грн.
  2. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    И Вам тоже всего доброго!По одной фотке диагноз не угадаешь :rolleyes:,но если вторая сторона не хуже видимой,кнопка работает,пружины держат,то пехотничек +,-3000-3500 может вытянуть.:beer:С ув.
     
    Рост76, \Lisovik/ та Paul_Gudvin подобається це.
  3. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Друга сторона:
     

    Images:

    IMG_20180415_134935.jpg
    antykvar_2009, дт-75, Виктор Платов та ще 1-му подобається це.
  4. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Номер і клейма крюка:
     

    Images:

    IMG_20180415_134941.jpg
    antykvar_2009, дт-75 та Виктор Платов подобається це.
  5. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Длину лезвия в миллиметрах,фото торцов на уточенность и кончик лезвия крупным планом,пожалуйста.С ув.
     
    \Lisovik/, Рост76 та Paul_Gudvin подобається це.
  6. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Ножни:
     

    Images:

    IMG_20180416_130045.jpg
    IMG_20180416_125940.jpg
    IMG_20180416_125932.jpg
    IMG_20180416_130018.jpg
    IMG_20180416_125954.jpg
    IMG_20180416_125950.jpg
    IMG_20180416_130037.jpg
    IMG_20180416_125950.jpg
    IMG_20180416_130006.jpg
    antykvar_2009, \Lisovik/, дт-75 та ще 1-му подобається це.
  7. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Фото штика:
     

    Images:

    IMG_20180416_125832.jpg
    IMG_20180416_125712.jpg
    IMG_20180416_125726.jpg
    IMG_20180416_125657.jpg
    IMG_20180416_125637.jpg
    IMG_20180416_125637.jpg
    IMG_20180416_125758.jpg
    IMG_20180416_125623.jpg
    IMG_20180416_125630.jpg
    IMG_20180416_125644.jpg
    antykvar_2009, \Lisovik/ та дт-75 подобається це.
  8. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Заточка є, на міліметра два коротше оригінала:
     

    Images:

    IMG_20180415_134909.jpg
    IMG_20180416_125600.jpg
    IMG_20180416_125553.jpg
    IMG_20180416_125623.jpg
    IMG_20180415_134935.jpg
    IMG_20180415_134941.jpg
    IMG_20180415_134957.jpg
    antykvar_2009, \Lisovik/ та дт-75 подобається це.
  9. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Хтось має якісь думки?
     
  10. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.127
    Адреса:
    Винные погреба
    Штык в хорошем состоянии,но то что сечас за него дают,не стоит трудиться выставлять на аук
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  11. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    Ножны 1200 стоят,штык-нож в таком состоянии.взял за 1250 на фиолетовом,но мне повезло...,думаю трешку потянет
     
    \Lisovik/ та Paul_Gudvin подобається це.
  12. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Дякую всім за увагу!Найближчим часом думаю з'явиться на аукціоні:beer:
     
    antykvar_2009 та SICHELSCHNITT подобається це.
  13. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Сюди посилання не забудьте скинути...Успішного аукціону!:beer:
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  14. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Богдан Олег подобається це.