Смертник ПМВ

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Kazimir13, 9 кві 2018.

  1. Kazimir13

    Kazimir13 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    450
    Адреса:
    UA
    Добрый вечер.
    Подскажите пожалуйста это смертник ПВМ? Стоит ли денег?
    Спасибо.
     

    Images:

    Image_1.jpg
    Image_2.jpg
    Image_3.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
    2. Оригинальное название - Panzerkampfabzeichen in Bronze. Производитель-Клеймо:KWM - by Karl Wurster....
      28000 грн.
    3. WHW
      WHW
      100 грн.
    4. Значок " Съезд НСДАП 1936". ----------- Вручался только участникам съезда Партии. Бронза,...
      1100 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Планка польової колодки. Німеччина.
      200 грн.
  3. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Австро-угорський буде.
     
    Kazimir13 подобається це.
  4. Kazimir13

    Kazimir13 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    450
    Адреса:
    UA
    Шото стоит? Продажи были?
     
  5. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Продажi думаю були,а по цiнi даже не знаю скiльки вони в такому станi коштують,металу походу вже того гаплик,хiба може кому паперовий вкладиш треба.Спитайте ще в роздiлi ,,Сколько стоит,,
     
    Kazimir13 подобається це.
  6. Kazimir13

    Kazimir13 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    450
    Адреса:
    UA
  7. Kazimir13

    Kazimir13 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    450
    Адреса:
    UA
  8. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Теж двічі знаходив такі ладанки. І обидві з вкладишами. Лежали в агресивному грунті. Металу практично не залишилось, а от папір був у непоганому стані, як для 100 років перебування в землі. Цей папір може якось додатково оброблявся, воском наприклад? Може хтось знає?