Полушубок овчинный СССР

Тема у розділі 'Куртки, теплі штани, парки', створена користувачем Віталій Моргацький, 29 бер 2018.

  1. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
    Продам советский полушубок, полностью целый, без дыр и прочего, размер 52-54,продаю, так как срочно нужны деньги, цена 700 IMG_20180329_130019.jpg IMG_20180329_125955.jpg
     
    1. Куртка от компании Cabelas. По типу М65. Прочный материал типа авиационного брезента. Кожаные усилен...
      475 грн.
    2. Стан новоі речі Розмір L
      2450 грн.
    3. Куртка вологостійка нова відмінної якості Outdoor sport
      750 грн.
    4. (в наявності 20 шт.)
      Куртка вiтровка нова Atlas for Men France. На суху погоду.
      399 грн.
    5. Куртка є точним відтворенням крою M65, що використовується американською армією з часів війни у В&#0...
      1000 грн.
  2. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
    Торг возможен, предложения в ЛС
     
  3. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  4. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  5. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  6. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  7. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  8. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  9. Продавец Віталій Моргацький

    Віталій Моргацький Schütze

    Повідомлення:
    81
  10. zol87

    zol87 Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Днепропетровск
    Я получил этот комбинезон https://reibert.info/threads/remploy-britannia-layer-2-uk-police-b-u.981585/#post-11015999.
    Продавец не чист и на руку и товар!
    Размещенные маскируют текущее состояние.
    Комбез в каком-то Г, которое страшно в стиралку.
    С момента отправки на связь не выходит, на сообщения не отвечает. Имейте ввиду.
    Это гамно лежит в гараже до востребования и подтверждения моих слов. IMG_20180417_124314.jpg