Патрон Лебель

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Андрій, 19 мар 2018.

  1. Андрій

    Андрій Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    105
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    212
    Сообщения:
    544
    Адрес:
    Бандерштат
    Доброго часу доби,
    Попався такий патрон, наглухо закритий корком, всередині щось калатає, але не метал і порох, скоріше якесь скло. Щось розбирати немає бажання, щоб там небуло якогось фокуса, типу як у камрада МАЛЮКа , якому попались патри із сльозогінним газом.
    Які у кого будуть варіанти? Буду вдячний за інформацію.
     

    Изображения:

    P_20180319_185019.jpg
    P_20180319_185042.jpg
    P_20180319_185115.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. СОСТ.НА ФОТО
      180 грн.
    3. Почтовая открытка: Кайзер Вильгельм II, Военная карточка Красного Креста 1914 г., напечатана в 1915...
      900 грн.
    4. сост.на фото
      180 грн.
    5. сост.на фото
      150 грн.
  3. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    657
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.301
    Сообщения:
    6.196
    Адрес:
    львов
    Ви четверта жертва зльозогінного верндля:D:D:Dпро лебеля такі не чув...цікаво.
     
    zit13, TarASha и Андрій нравится это.
  4. slava2008

    slava2008 General-major

    Сообщения:
    7.884
    Адрес:
    Киянин назавжди.
    Камерад, вы не путайте Лебель 8 мм, и Верндль 11мм, у ТС польский Лебель.
     
  5. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    657
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.301
    Сообщения:
    6.196
    Адрес:
    львов
    я знаю що у комрада...були верндиля аналогічно закорковані і чей комрад(один з чотирьох)його ковернув,про внутрянку спитайте у нього.
    тому і кажу про газові лебеля не чув,тому самому цікаво.
    якщо комрад коверне(хоча після вердля я сомніваюсь)всі і дізнаємся що у середині.
     
    \Lisovik/ нравится это.
  6. Андрій

    Андрій Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    105
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    212
    Сообщения:
    544
    Адрес:
    Бандерштат
    Таки так, досвід розбирання газового верндля є, при одній згадці про це, очі починають сльозитися, і дещо зжиматися:D
     
    верняк и malyk нравится это.