Користувачі, яким подобається повідомлення #7

Тема:
Реплики ножей. Хорошо, плохо, нужно или нет?
  1. 9 лис 2022

    fyntik

    Oberfeldwebel, Чоловіча, з Николаев Украина
    Повідомлення:
    926
    Симпатії:
    817
    Бали:
    110
  2. 31 січ 2022

    Константин_Днепр

    Feldwebel, Чоловіча, 42
    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    463
    Бали:
    70
  3. 9 січ 2021

    s.dep

    Oberschütze, Чоловіча, з Украина
    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    12
    Бали:
    5
  4. 4 кві 2018

    Scratch

    Stabsgefreiter, Чоловіча, з Україна
    Повідомлення:
    451
    Симпатії:
    315
    Бали:
    40
  5. 31 бер 2018

    Savoy13

    Leutnant, Чоловіча, з Ukraine
    Повідомлення:
    1.130
    Симпатії:
    6.114
    Бали:
    220
  6. 27 бер 2018

    Полтава1982

    Oberfeldwebel, Чоловіча, 44, з г.Полтава
    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    2.054
    Бали:
    110
  7. 17 бер 2018

    Ohotnik47

    Stabsgefreiter, Чоловіча, 58, з Украина
    Повідомлення:
    310
    Симпатії:
    309
    Бали:
    40
  8. 17 бер 2018

    Gogi 514

    Leutnant, Чоловіча, з г.Киев
    Повідомлення:
    1.352
    Симпатії:
    3.770
    Бали:
    220
  9. 17 бер 2018

    YS Knives and Sharpening

    Oberleutnant, Чоловіча, 50, з Киев
    Повідомлення:
    11.909
    Симпатії:
    4.677
    Бали:
    290