Фортуна Про

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем ozzy_sv, 30 дек 2015.

  1. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Да человеку дали машину, катайся! А куда бензин залить не понятно!
    Пускай сначала акумы купит , а потом уже после выходов приходить опять на огонёк!
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Виготовлення котушок до металошукачів Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, Квест, Текнетікс, Фішер, Нокта...
      1400 грн.
    2. Котушка робоча але з дефектом,бува працює норм буває починає пілікать,чи то в кабелі проблема,чи то...
      700 грн.
    3. Характеристика: · Матеріал: пластик/ прокладки: гума · Товщина місця посадки: 10 мм · Всі розміри вк...
      200 грн.
    4. Вітаю, пропонується вашій увазі котушка 28RC + захист, для Деус 1. Стан по фото. Працює, акумулятор...
      4000 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Supe...
      8300 грн.
  3. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Сообщения:
    1.242
    Адрес:
    111
    Там скорее всего преобразователь
     
  4. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Если он, то можно догадаться чья ПРО-ка .
    seh напомните у кого покупали прибор?
     
  5. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Сообщения:
    425
    Адрес:
    Poltava, Ukraine
    у меня тоже есть Ф-ПРО, но никаких ложняков при просадке аккумов не наблюдается. Не деловеровский ли прибор, случайно?
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    :D вот и я фото хотел увидеть!
     
  7. seh

    seh Stabsgefreiter

    Сообщения:
    373
    Адрес:
    вин обл
    в новому горизонті брав
     
  8. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Сообщения:
    425
    Адрес:
    Poltava, Ukraine
    Последний пункт в описании на сайте:
    — зарядка через роз’єм microUSB (можна підзарядити від Павер банка).
    Прибор явно с инвертором. Для начала бы переделать питание на нормальное (два последовательно соединённых АКБ).
     
  9. seh

    seh Stabsgefreiter

    Сообщения:
    373
    Адрес:
    вин обл
    у мене наружу виведене живленя не у блокові всередині не через розйем юсб
     
  10. seh

    seh Stabsgefreiter

    Сообщения:
    373
    Адрес:
    вин обл
    комради скажіть чітко конкретно і ясно коли у вас сідайе икамулятор як реагуйе ваша фортуна про і що з нию відбуваеться?
     
  11. Умные люди никогда не доводят до такого состояния прибор, вот и ответов нет на ваш вопрос про икамулятор.
     
    Вова Марченко нравится это.
  12. Tim878

    Tim878 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    629
    Адрес:
    Україна,Славянский район
  13. seh

    seh Stabsgefreiter

    Сообщения:
    373
    Адрес:
    вин обл
    живленя в мене знаружі такого типу коли ток 18 120 міліампер ходю стабільно 5 годин коли ток роблю 300 3 години походив і все. согодні із села в район йіду до компюторно майстра купляти такі икамулятори 18 368 про які гарет 2500 радив купити від ноутбука. потім відпишусь про результат.
     

    Изображения:

    DSCN9925.JPG
  14. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Сообщения:
    2.911
    Адрес:
    Валки, Харьковская обл.
    Вы их хоть зарядить не забудьте перед проверкой прибора
     
  15. etalon-100

    etalon-100 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    121
    Адрес:
    Украина
    Найдите нормального мастера, который переделает питание вашей ПРО в корне, ЭТО НЕ РАБОТА!
     
  16. seh

    seh Stabsgefreiter

    Сообщения:
    373
    Адрес:
    вин обл
    комради щиро дякую всым хто пише выдповыдайе согодні якщо куплю нормальні икамулятори в компюторного майстра то взавтра на цілий день піду на коп тай відпишусь про результат а поки що всім вдалого дня і хороших находок.
     
  17. pelalex1973

    pelalex1973 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    110
    Адрес:
    Украина, Киев
    Всем привет! Посоветуйте, пожалуйста, где можно купить или заказать катуху снайперку DD 20 Фортуну М3.
     
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.094
    Адрес:
    УКРАЇНА!!!
    Я попередні Ф ,минулої недылі пробував з 3Д,не в захваті від роботи на грунті.Та вирізка грунту що є в ПРО,не є ГУД.Ефективнішим було поставити ,простий зміний опір,А складніше,зробити.шоб грунт вираховувався програмно.Тобто вігук від грунту вираховувався як "0",і МД програмно на число грунту не реагував.Губо-закаточна машинка зламалась в мене :D
     
    Vitalik Zmej нравится это.
  19. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.327
    Адрес:
    Україна
    Моя ще працює! :D
    Теж залив СДД по повітрю наче непогано хоча і не так глибоко як звичайний ДД. А що не так в його роботі з "ПРО" на ґрунті?

    З.І. Переміщую в профільну тему по ПРО.
     
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.094
    Адрес:
    УКРАЇНА!!!
    Фазувати потрібно по обох катушках.Співідношеня конденсаторів 1:10.0,15-0.015=12 кГц.Рознесені 1.7 кГц.На повітряних тестах ДД-32 обходить.1 коп гуртом 27 см .одиночний сигнал.З 20 см два сигнали з 4-5 см чотири сигнали.Початок кінець катушок мають значеня.Пробував безрезонанс ,по 180 +- витків = 22-23 см чує копійку.Часу хватило на дві резонансні 12.000 і 14,560 кГц.Бубликів мотанув штк двадцять.поки вийшов на якісь вирахування :D.Індуктивність просто не додаєтся.Тобто,якщо ДД -160 витків то в 3 -Д 2 по 130.Після 2 по120 витків .3Д починає обходити ДД.по відстані виявлення цілей .Провід 0,18 =110 ОМ.2 по 55 ОМ.По М фаза вийшла 660 - 670 на обох датчиках
     
  21. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.327
    Адрес:
    Україна
    А як же рекомендація RX мотати по половині від ДД? Тобто якщо на ДД умовно 180 то на СДД - 2 по 90.
    Збільшуючи кількість витків ми збільшуємо добротність контурів що на важкому ґрунті може грати проти нас.
     
  22. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.094
    Адрес:
    УКРАЇНА!!!
    То бред ДА :D.Я його знаю років пять.його заносить.Або шифруються :D Я маю ДД-29/18 15 кГц.TX 0,1 MKF/RX 6800 pF копійку чує 25 см.Нак Скіф "сємєчка" 20 см.По першому снігу був один вихід.Шмурдяка ЧК назбирав,грунт майже на мішає.....Да на 3-Д баланс пливе в інший бік.Залишати 200 мВ.При + 30"С буде 60 мВ.при + 3 "С 350-400 мВ.Ще Фортуна при швидкій проводці ,ває лише оддие відгук з трьох.На відстанях 5-15 см.Не встгає обробляти .На грунті повина бути середня швидкість проводки.
     
    Последнее редактирование: 16 мар 2018
  23. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.327
    Адрес:
    Україна
    Я поставив контура так, щоб не було кількох відгуків, а один протяжний. по повітрі дріб'язок чепляє непогано, як буде в ґрунті весна покаже...
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.094
    Адрес:
    УКРАЇНА!!!
    Монєтку 1 коп СРСР .потрібно ставити гуртом,при не швидкій проводці,повинно бути чотири відгуки.Відстань від датчика 1-4 см.На більшій відстані три відгуки,при швидкій проводці,Фортуна вастигає озвучити ,всі три,,один з трьох.Пробував на Кротові,швидкий МАХ озвучує всі три.Буду шукати плату з датчика Деуса- і тут Остапа понесло :D.
     
  25. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Сообщения:
    2.911
    Адрес:
    Валки, Харьковская обл.
    На Деуса хотите СДД поставить?
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.094
    Адрес:
    УКРАЇНА!!!
    Да 12 кГц.