Доброго дня усім! От попалася така коробочка з надписами нім мовою. Хотів би дізнатись від чого вона! З повагою!
Для специального пропитанного бинта для ожёгов https://www.google.com/search?q=WIS...VHrVkKHW0sCIUQsAQIVA&biw=1366&bih=627#imgrc=_ https://reibert.info/threads/bint-wismutbrandbinde.165942/