секторный магазин ППШ

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем bam_bino, 9 бер 2018.

  1. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    Здравствуйте. Оцените пожалуйста магазин (рожок) с востановленой левой бугой и подаватель к нему в придачу. IMG_20180309_083556.jpg IMG_20180309_083611.jpg IMG_20180309_083627.jpg IMG_20180309_083433.jpg IMG_20180309_083447.jpg IMG_20180309_083534.jpg IMG_20180309_083931.jpg IMG_20180309_083942.jpg IMG_20180309_083950.jpg IMG_20180309_084001.jpg IMG_20180309_084012.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    2. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    3. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    4. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
    5. Манлихер унтер с родной жабой , отличное коллекционное состояние, боевняк точен, но геометрия...
      1433 грн.
  3. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    Приветствую уважаемые участники форума REIBERT. Пожалуйста помогите оценить данный девайс каждый отдельно или в сборе :beer:
     
    Виктор Платов подобається це.
  4. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
    Рожок чердак коштує 1000 грн
    На сусідньому ауці недавно склад пішов за 1000
    Ваш реставрований думаю до 1000
    Якшо комусь сильно потрібний до дасть більше.
    Подавач грн 150
     
    bam_bino подобається це.
  5. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    ruslan74:
    Дякую за відповідь. Змушений трохи сам себе виправити, пристрій який на фото не подавач а прискорювач заряджання патронів.
     
  6. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
    Ну я особисто б дав 150 грн
    Так шо звертайтесь якщо шо)
     
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Складской ускоритель стоит намного дороже 150 гривень.
    Новодел выставляли по 400.
    Не помню или купили.
    Вот копаный ушел за 175 гривен.
    В 16-м.

    Выводы делайте сами.

    https://reibert.info/lots/uskoritel-zarjadki-na-rozhok-ppsh.244494/
     
    bam_bino подобається це.
  8. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    D-day:
    Дякую за відповідь та прийму до уваги.
     
    D-day подобається це.
  9. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Вы можите на эти 4 дня спокойно уехать в Рим или Берлин.
    И не волноваться. Ставок точно не будет.

    Зачем такой старт? Старт даже выше чем адекватный финиш !!!
    Дело ваше, конечно.
     
    Egger, bam_bino та Merfi подобається це.
  11. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    Дійсно трохи переборщив :oops:
     
    D-day подобається це.
  12. bam_bino

    bam_bino Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    216
    Адреса:
    Україна
    Можливо наступного разу слід стартувати з 1400?