Підтяжки.Геркулес.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем NALSUR, 5 бер 2018.

  1. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Вітаю Форумчани.Прошу висловитись стосовно даних підтяжок.В тому.що вони геркулесівські я сумнівів не маю.Часів 3 Рейху чи післявоєнний період?Стан надто гарний.елестичні.практично НОВІ.Буду вдячний за всі припущення.
     

    Images:

    Фото1443.jpg
    Фото1444.jpg
    Фото1445.jpg
    Фото1446.jpg
    Фото1447.jpg
    Фото1448.jpg
    Фото1449.jpg
    mixer-72 та Woldemar M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
    2. Пачка+планки в доброму стані, планки без іржі
      400 грн.
    3. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    4. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    5. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Ширина підтяжок 4.5 см..Довжина відповідно регулюється.але достатньо на великого нім:Dчика.Клейм не виявлено.Лише фірмовий логотип Геркулеса на залізних зажимах.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
    Woldemar M. подобається це.
  4. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Доброго дня! Подтяжки соответствуют на период войны полностью! Ну а без штампов кто что вам скажет. На западе про такие подтяги напишут - что война. На рекон можете смело носить, а если кто будет возбухать - посылайте, так как они полностью соответствуют периоду.

    У меня 5 видов геркулесов. Два с надписями геркулес на пряжках, два геркулеса без надписюлей. Две пары, как у меня, на западе обозначают - Hosentrager WH. На одной паре имеется клеймо DRP. Одна пара с гладкими пряжками и надпись геркулес на лямке - скорее всего послевоенные, имеют две фамилии на лямке.

    Вот 3 моих экземпляра на войну для примера:
     

    Images:

    20180225_004630.jpg
    Миша-Клад, mixer-72, TarASha та ще 1-му подобається це.
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Друже у ВАс підтяжки часів Рейху?? Чи післявоєнні?Питання по моїм підтяжкам лишається відкритим..Те .що на рекон підійдуть я сумнівів не мав.Стосовно періоду цікавлюсь з метою подальшої оцінки і продажу..Але це вже інша тема для дискутів..ОЦІНЮВАТИ не прошу:beer:
     
  6. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    На ремонтных подтягах на коже клеймо DRP. По другим двум написали, что война. Как есть, так вам и отписал. Конкретно по вашим точно не скажешь. Могут быть и ранней послевойной, а могут быть и на войну. В войну пряжки с такими надписями были. А дальше выводы делайте сами.

    С ув.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
    NALSUR подобається це.
  7. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Гут..Чекатиму вердикту інших знавців.
     
  8. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Камрад , DRP клеймилось до конца 50 г.
    Камрады забейте в Гугл подтяжки оригинал,и Вы сами все поймете.
     
    Woldemar M. подобається це.
  9. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Друже скажіть прямо..Рейх чи Бундес?
     
  10. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Друже. Это после война. У меня такого плана только с 2 синими полосками. Таскаю на рекон.
     
    NALSUR та Woldemar M. подобається це.
  11. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    С двумя синими полосами как на моем фото выше?
     
  12. Eugen74

    Eugen74 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    3.566
    Адреса:
    киев украина
    Да такого типа.
     
  13. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Вот я те что по середке и таскаю на рекон. Про них на западных сайтах и писали, что на войну, а там кто его знает.
     
  14. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Що я і хотів почути.Сам схилявся до післявоєнної версії.надто вже гарний стан і фурнітура виглядає сучасно..Данке за відповіді.Якщо хтось має інтерес до покупки прошу до особистої співбесіди.Потім буду виставляти на загальний продаж.
     
    Eugen74 подобається це.