Газбак?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Nation Stern, 3 лют 2018.

  1. Nation Stern

    Nation Stern Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Украина
    Приветствую,подскажите пожалуйста что за банка,высота-14 см. 20180203_163911.jpg 20180203_163933.jpg 20180203_163942.jpg 20180203_163956.jpg 20180203_164028.jpg
     
    Виктор Платов подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. С болота в вашу коллекцию. На ~ 44 г. Есть несколько. В лоте один. Капсуль убран. Фото старые. По...
      289 грн.
    2. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    3. Стан на фото. В рідній фарбі клеймо Ф2
      1350 грн.
    4. Граната РПГ 40 под реставрацию.
      100 грн.
    5. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
  3. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.986
    Адреса:
    южные степи
    если не ошибаюсь ранний мадьяр !
     
    Миша-Клад, TarASha, Поліщук та ще 1-му подобається це.
  4. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Скорее ранний поляк
     
    sergeyk2, Малежкин, slava2008 та 7 іншим подобається це.
  5. Ian Bronovickiy

    Ian Bronovickiy Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    480
    Тоже склоняюсь к тому, что поляк.
    С ув.
     
    sergeyk2, Виктор Платов, Поліщук та 2 іншим подобається це.
  6. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    Виктор Платов, grek68, Миша-Клад та ще 1-му подобається це.
  7. Nation Stern

    Nation Stern Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Украина
    Всем большое спасибо,да действительно от Польского противогаза,но только мой газбак, как будто обрезан и спаян и нет нижней петли для ремешка.С ув.
     
    Виктор Платов та grek68 подобається це.
  8. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    правильно обрезаный WZ.24
     
    sergeyk2, Малежкин, slava2008 та 3 іншим подобається це.