Сигнал Claxet---на определение..

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Marek_2004, 30 січ 2018.

  1. Marek_2004

    Marek_2004 Gefreiter

    Повідомлення:
    78
    Здраствуйте...Может кто знает от чего такой сигнал Claxet , где ставился? Зарание благодарен.
     

    Images:

    598817972_1_1000x700_ret.jpg
    598817972_3_1000x700_retro-k.jpg
    598817972_2_1000x700_retr.jpg
    598817972_5_1000x700.jpg
    Gans977 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    2. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    3. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    4. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    5. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
  3. Михаил69

    Михаил69 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    822
    Адреса:
    Полісся
    Наверное, мотосигнал. А стоять мог на Лендлизовском мотоцикле из Британии, каком нибудь Матчлессе или Велосетте с Триумфом. От имени фирмы, собственно, и стали называть сигнал клаксоном.
     
  4. Marek_2004

    Marek_2004 Gefreiter

    Повідомлення:
    78
    Спасибо..
     
  5. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Не хватает только в нём раструба
    klaxon-horn-klaxet_.jpg vintage-klaxon-klaxet.jpg
     
  6. Marek_2004

    Marek_2004 Gefreiter

    Повідомлення:
    78
    о..теперь понятно...