Ключик???

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем indikator82, 31 січ 2018.

  1. indikator82

    indikator82 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    179
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Украина
    Попался вот такой наверное ключик или приспособа чего то,сопутка шомпола и ершики для чистки, а етот для чего???Подскажите.
     

    Images:

    IMG_20180131_160442.jpg
    IMG_20180131_160418.jpg
    IMG_20180111_120143.jpg
    Миша-Клад та Derrindger подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вітаю, 3 фляги в дерев'яному шпоні, 1941-42-43 , фляга 43 року закисла, і не відкручується.
      2000 грн.
    2. Кобура Sauer - 38H - EC - Police, непоганий стан, шкіра товста. Без клейм, Оригінал, не копія з кле...
      5000 грн.
    3. Не копаний. Стан на фото.
      600 грн.
    4. Вашему вниманию ёмкость из под карбида для карбидного фонаря. Предмет в идеальном состоянии без един...
      5000 грн.
    5. Підвіс до барабану. Німеччина.
      1600 грн.
  3. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую. От СВТ-38 . С ув.
     
    \Lisovik/, TarASha, Derrindger та 2 іншим подобається це.
  4. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
  5. Derrindger

    Derrindger Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    1.225
    4291638 (1).jpg Добрый день,похоже там почти полный зип...,вместе с подсумком. IMG_20180111_120143.jpg
    С уважением.
     
    Миша-Клад, \Lisovik/, grek68 та 3 іншим подобається це.