Вітаю! Вам потрібно, щонайменьше, вимити детальку.....можна керхером з розчином на автомийці..... тобто, збити бруд та шар іржи. Можливо відкриються написи або клейма.... Закинете сюда нові якісні фото вже митого......- тоді і з"явлються думки...., а можливо й нові версіі комрадів. З пов.