С чего ствол?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Telik, 26 січ 2018.

  1. Telik

    Telik Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    1.064
    Приветствую.
    Подскажите с чего это и что это?
    За ранее спасибо.
    IMAG0138.jpg IMAG0139.jpg IMAG0140.jpg IMAG0141.jpg IMAG0142.jpg IMAG0143.jpg IMAG0144.jpg IMAG0145.jpg
     
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Без вредных и опасных веществ. Имеются клайма.Отправка в своей упаковке
      140 грн.
    2. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    3. Лісний коп Є рухомі частини
      700 грн.
    4. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    5. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
  3. Horn

    Horn Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    156
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    291
    Повідомлення:
    1.509
    Адреса:
    UA
    УБ. Скорее всего авиация.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 січ 2018
    Миша-Клад, БЛК, Bakay та 3 іншим подобається це.
  4. Дервиш

    Дервиш General-major

    Повідомлення:
    5.428
    Адреса:
    .
    Он..он...Только скорее всего УБТ - "турельный"
     

    Images:

    УБТ_1.jpg
    УБТ_2.jpg
    УБТ_3.jpg
    УБТ_4.jpg
    УБТ_5.jpg
    Миша-Клад, TarASha, Bandera3 та 7 іншим подобається це.
  5. Telik

    Telik Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    1.064
    Спасибо за информацию.