Фонарик

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Jawist, 18 січ 2018.

  1. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Добрый день! подскажите по фонарику, не на войну ли. подарили ради стекла для моего фонарика Черновцы, хочу собрать такой фонарик. только боюсь розкурочу его, а он на войну окажется.
     

    Images:

    ebd2f6b2-f04a-4b0f-aa58-811fba050939.jpg
    0df9cd3c-de08-46d8-9761-1fd843b27c67.jpg
    antykvar_2009, StudenT(), NORDKRAFT та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штык бучер 1917 , кнопка рабочая
      8300 грн.
    2. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      13500 грн.
    3. Манлихер унтер с родной жабой , отличное коллекционное состояние, боевняк точен, но геометрия...
      1433 грн.
    4. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    5. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп

    Images:

    9dd2d295ec7e.jpg
    20764374.jpg
    Provada81, StudenT(), TarASha та ще 1-му подобається це.
  4. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    StudenT() та grek68 подобається це.
  5. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    я бы не советовал бы можно продать для антуража
     
    Provada81 та StudenT() подобається це.
  6. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    у меня есть бодрый фонарик с битым стеклом, тоже Черновцы, я этот взял, что бы свой восстановить
     
    StudenT() та grek68 подобається це.
  7. StudenT()

    StudenT() Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.002
    корпус не выбрасывай, мне отдашь, себе соберу когда то
     
    grek68 та Jawist подобається це.
  8. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    договорились:beer:
     
    StudenT() подобається це.