Частина предмета?

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем leonkopach, 15 січ 2018.

  1. leonkopach

    leonkopach Gefreiter

    Повідомлення:
    82
    Адреса:
    Черкассы
    Доброго дня, прошу підкажіть, частина якого предмета? З повагою!
     

    Images:

    20180115_134412.jpg
    20180115_134314.jpg
    20180115_134320.jpg
    minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    2. 3750 грн.
    3. 1651 грн.
    4. Новий шнур для зарядки металошукачів серії Nokta
      345 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Терминатор трио, ter...
      190 грн.
  3. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    709
    Адреса:
    Киев
    Здравствуйте, похоже на часть(обломок) зацепа под ХО.
     
  4. minitarn3838

    minitarn3838 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    54
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    30.224
    Адреса:
    Украина
    Из етой оперы. Без названия.jpg
     
    Миша-Клад, Polisyaka, Хейль та 6 іншим подобається це.
  5. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    709
    Адреса:
    Киев
  6. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    709
    Адреса:
    Киев
    Судя по тому, что обломок плоский и с другой стороны гладкий, не могу не согласиться с minitarn3838:beer: