піка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Alter Mann, 13 січ 2018.

  1. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Доброго дня.Допоможіть будь-ласка у визначенні.З пов
    Дякую:beer:
     

    Images:

    IMG_0349.JPG
    IMG_0350.JPG
    Oprishok, Скромный Князь та БЛК подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    2. 200 грн.
    3. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    4. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    5. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
  3. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую. Вток кавалерийской пики. С ув.
     
    antykvar_2009, Oprishok, slava2008 та 2 іншим подобається це.
  4. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Дякую:beer:
     
  5. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Пардон. Смотрел с телефона, не обратил внимание на линейку. Шибко большая для пики. Скорее всего для вешки или другого кола. С ув.
     
    TarASha, slava2008, Скромный Князь та 2 іншим подобається це.
  6. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Просто цікаво що це,знайшов на глибині в окопі десь 30см і біля нього був ефес в 20см.
    https://reibert.info/threads/efes.969487/
    З пов
     
    БЛК подобається це.
  7. Скромный Князь

    Скромный Князь Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Украина.Донецкая область
    Находил такие определили как навершие колышка под кольцо большей полатки. с ув.
     
    TarASha, Polisyaka, Alter Mann та ще 1-му подобається це.