Француз?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем PBSS, 11 січ 2018.

  1. PBSS

    PBSS Feldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    756
    Адреса:
    UA
    Добрий день.Допоможіть визначити модель.
     

    Images:

    IMG_2446.JPG
    IMG_2447.JPG
    IMG_2448.JPG
    IMG_2449.JPG
    IMG_2450.JPG
    IMG_2451.JPG
    plotnik, antykvar_2009 та Скромный Князь подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги лот із частин зіпу для німецького кулемета MG34 копаний, підійде на полку для антураж...
      750 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Все целое и красивое
      1200 грн.
    3. Оригинальный зенитный прицел пулемёта MG-34. В отличном состоянии, несмотря на наличие мелких ракови...
      4300 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружини якісні,новоробні.В коплекті 4 пружини.
      1000 грн.
    5. Оригинальная каретка лентоподачи MG-42. Практически идеальное состояние. Клеймо военной приёмки
      2500 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.971
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...так, французька піхОтна гвинтівка сист. Бертьє Mle.1916
     
    Останнє редагування: 11 січ 2018
    andy1972, Скромный Князь, David Jäger та 6 іншим подобається це.
  4. PBSS

    PBSS Feldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    756
    Адреса:
    UA
    Дякую.
     
  5. venceremos

    venceremos Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.980
    Адреса:
    Ukraine
    Эх жаль в говно. В Трилончик его макни, может что живое осталось на запчасти
     
  6. Vadim Ts

    Vadim Ts Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    1.578
    Адреса:
    Киев
    такой супец: ВД40 пару тройку четыре пшика на пол-литра отработки пол-литруху керосина А как залить думай сам и хай постоит с дней 10 На запчасти гут Хотя грей и выбивай затвор-всё остальное не стоит нифига
     
    Останнє редагування: 13 січ 2018
  7. kadedt

    kadedt Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    Киев
    Жалко "зверушку". Там такі красиві написи і циферки з буквами:(
     
  8. Gasser

    Gasser Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    1.313
    Адреса:
    Kharkov
    Да,французы умеют клеймить красиво даже утилитарные,массовые военные изделия.
     
  9. kadedt

    kadedt Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    Киев
    На приклад збоку. Шо по газет1:)
     

    Images:

    IMG_20171215_205925.jpg
  10. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.971
    Адреса:
    Київ, Україна
    Виробники гвинтівок системи Бертьє
    Delaunay Belleville (Делоне-Бельвиль)
    Établissements Continsouza
    (Етаблісмент Контісоуза)
     

    Images:

    berthier mod 1907 060122-02.jpg
    mousqueton berthier-08.jpg
    andy1972 та kadedt подобається це.